dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- 2008-a deshirat tua (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=8347)


Shenuar nga xhani-xh, 02.01.2008 / 09:13:

 

=) uuu shumm kom deshira spodi cilen me shkru ahauahuahau po ishalla Allahu mi plotson kejt deshirat me renShenuar nga Nimanjub, 01.01.2008 / 19:50:

 

Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Une deshiroj qe ky vit te jet viti i paqes per krejt Boten. Shpresoj dhe qe Kosova te behet e pavarur qe nga ky vit, dhe kete besoj se te gjithe shqiptaret e deshirojm. Gjithashtu nje gje qe me brengos eshte qe disa nena shqiptare qe po i braktisin femijet e tyre.. te jete ky viti 2008 me ja u mbush mendjen te gjitha atyre femrave qe mos me i braktis femijet dhe te rriten femijet prane nenave te tyre me dashuri dhe lumturi. Zot ndegjo lutjet e mia se keto deshira i kam moti kohe qe prej kur kam nis te di se cfare domethene te jetosh. Zoti na bekofte nte gjithe.


hallall te koft,njiashtu edhe un kisha deshiru
po ca me bo se Zoti ca po thojke po u bake ket e dim qysh moti, po nejse ne ju lutemi Zotit qe te na e degjoj keto fjal dhe te naj pranoj lutjet tona inshAllah.Shenuar nga HILEQARJA, 01.01.2008 / 16:04:

 

Urime viti riiiiiiiiiiiiiiiiiShenuar nga Kumanovarja, 01.01.2008 / 15:04:

 

Une deshiroj qe ky vit te jet viti i paqes per krejt Boten. Shpresoj dhe qe Kosova te behet e pavarur qe nga ky vit, dhe kete besoj se te gjithe shqiptaret e deshirojm. Gjithashtu nje gje qe me brengos eshte qe disa nena shqiptare qe po i braktisin femijet e tyre.. te jete ky viti 2008 me ja u mbush mendjen te gjitha atyre femrave qe mos me i braktis femijet dhe te rriten femijet prane nenave te tyre me dashuri dhe lumturi. Zot ndegjo lutjet e mia se keto deshira i kam moti kohe qe prej kur kam nis te di se cfare domethene te jetosh. Zoti na bekofte nte gjithe.Shenuar nga buli_vu, 01.01.2008 / 14:34:

 

Mbushe goten dhe cakrro, gjerat e vjetra harro dhe te rejat gezo. Urime dhe gezime per kete vit shpresojm te jet nje vit i sukseseve Gezuar!

*****************************
*********GEZUAR*************
@@@@@@@@@@@@@@@@@@***********HAPPY***********************NEW*************************YEAR**************************2008*************Shenuar nga Mitrovicalikja_Qiki, 01.01.2008 / 13:05:

 

urim viti i ri 2008 me dashuri e lumturi ....


deshirta te kqyrim a po na u plocohen ket vite ...Shenuar nga Nimanjub, 01.01.2008 / 00:33:

 

un perveti kam shum eshira po nje me shum qe kam qef me mu plotesu asht qe ato njerz posacerisht ato qe jan larg prinderve te tyre pra te jen sa me afer dhe te folin me to dhe te pajtohen ndermetveti
kjo asht.Shenuar nga Muki, 31.12.2007 / 23:18:

 

Deshira jeme esht pse me ju tregu qy edi un edhe zoti ishalla ma plotso hahahaShenuar nga Trimi_2005, 31.12.2007 / 19:38:

 

Deshira: Luft kejt Armiqsies Paqe Shqiptaries...Shenuar nga dj-beka, 31.12.2007 / 19:11:

 

urime dhe shum gezime per shum vitet tjera me shpres se ky vit te jet viti i lumturis tuaj dhe deshirat qe i doni te plotsohen urime per shum moteShenuar nga fidani550, 31.12.2007 / 18:55:

 

a po thu qe na plotesohen a hahahah
PAVARSI.... PAVARSI ...PAVARSI ,,,,,,, E DI QE NUK PLOTESOHET PO HAJTE SE PO E LYPI AHHAHA
URIME EDHE NGA UNE VITIN E RI TE GJITHEVEEEEEE JU DESHIROJ NJE VIT TE MBARShenuar nga Nimanjub, 31.12.2007 / 18:25:

  2008-a deshirat tua

Urime njerz vitin e ri 2008 dhe kisha dashten qe ti shprehni deshirat tua qe keni deshir tju plotesohen ne ket vit.


dedi24.com (C) 2005 - 2009