dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi??? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=7803)


Shenuar nga KIMI, 05.01.2017 / 18:13:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Apsolutikish jo,as qe duhet te diskotohet ne shum.Shenuar nga dj_mali, 05.01.2017 / 15:47:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Jo! I bjen sikur me shku kunder deshires se Zotit!Shenuar nga engjull, 25.05.2016 / 11:54:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

kurreShenuar nga dj_mali, 23.05.2016 / 21:04:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

jo, asesiShenuar nga Jetoni, 23.05.2016 / 15:06:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Puna dhe e verteta eshte kjo ose pytje me logjike me duket femra a do ndaheshit nga burri nese nuk do mund te keni femij, ne 99% te rastve problemi qendron tek meshkujt jo tek femratShenuar nga engjull, 23.05.2016 / 12:40:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

jo se tani duhet me shume me kone afer sajShenuar nga Shqipe, 23.05.2016 / 11:29:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Sme takon ndoshta te flas ne kete teme, mirpo kur Zoti nuk don, ne me te nuk mundemi te shtyhemi, kshtu qe eshte gjynahi me i madh qe te lesh nje Femer per shkak qe smundet te ket Femij. Edhe pse te na thon, qe po spat Fmij duhet me ja pru o tjetren ne Shpi o me lan krejt, dhe ky eshte Fakt, se shume pak nuk i lan ato Femra qe smunden te ken Femij.Shenuar nga -Dreqi-, 10.11.2015 / 17:17:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

jo more qfart se i kom kry thmin 2 ylla e ni yllesh e kom sum duhen ma shumShenuar nga SStyle, 26.01.2015 / 21:38:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Vallah sdi une femer jam edhe vet dhe besoj si cdo femer ender e kem te behem nene dikur.. Por nese perendia vendos ndryshe,, nuk mundem me ndryshu vendimin e perendis!
Per mendimin time nje burre qe eshte taman burre me kuptimin e plote te fjales,, kurre nuk e len nje femer vec se smundet me lind!!Shenuar nga xhulia, 26.01.2015 / 19:42:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

ooohoohohohh po ore ,,shqiptari te len,,,kurse nese burri nuk ban...gruaja nuk iken po rrin.Shenuar nga Saranda, 26.01.2015 / 13:00:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Nuk mundet njeri me lan grujen nese nuk lind femi ka tjera mynyra per te u ba prindShenuar nga PeDanTi, 25.01.2015 / 17:30:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Ne asnje menyre as fjal nuk behet me lenShenuar nga Hysi, 25.01.2015 / 11:12:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Ne asnje menyre as fjal nuk behet me lenShenuar nga Shqipe, 25.01.2015 / 11:10:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Kti mendimi jam edhe une !!Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 25.01.2015 / 00:35:

  A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Nuk kam mashkull, por po pergjigjem Jo se kisha len se atu jan punt e zotit qysh e shkrun i lumi zotShenuar nga Saranda, 13.05.2014 / 11:41:

 

Sjam mashkull me dit ket Po nese allahu nuk Ta jep me zor sun ja merrShenuar nga -Sara Engjell-, 13.05.2014 / 09:26:

 

jo jo,,Shenuar nga xhulia, 12.05.2014 / 23:21:

 

Si dihet edhe po edhe jooo...nese ehste ndoj grifshe duhet me eheq prej dere menjehere...Shenuar nga Maylinda, 12.05.2014 / 23:03:

 

Me qen mashkull Jo se qka vjen prej zoti gjynah eshte se gjdo femer e ka enderr te ardhmen mu ba nene ;)Shenuar nga -Dreqi-, 12.05.2014 / 22:35:

 

jo more qfatr :PShenuar nga xhulia, 12.07.2013 / 08:39:

 

Burri e len gruan nese nuk i ben femije..NDERSA NE FEMRAT NUK E LEME BURRIN NESE NUK BEN AI...eehhhhhShenuar nga dj_mali, 12.07.2013 / 05:32:

 

JO, Zoti ka vendos ashtu dhe nese e len gruan atehere ne menyre indirekte ti po vepron kunder deshires se Zotit!!!!Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 05.07.2013 / 02:00:

  RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Sdi vallaaa se sjom mashkull mi dit kto gjera o veshtir te pershkruhett sdi qka them :)Shenuar nga dedi4u, 05.07.2013 / 01:43:

 

nashta bash qateher nuk e kisha lan hiq =)Shenuar nga -Sara Engjell-, 05.07.2013 / 00:42:

 

jo se dashuria nuk ka te bejn me lind apo nuk lind gruja


dedi24.com (C) 2005 - 2009