dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- 3 Deshira (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=3833)


Shenuar nga dj,carleone, 21.10.2011 / 21:22:

 

1 me jetu shum
2 me pas shendet
3 me pas shoqriShenuar nga Deshiraaa, 21.10.2011 / 19:44:

  RE: 3 Deshira

3 deshirat e mija

me shku dikun me nejten

me pi naj qaj me limon

edhe met ja fut muhabet =)Shenuar nga -Dreqi-, 21.10.2011 / 19:06:

  RE: 3 Deshira

tri deshirat e mija
mu qu me bo darken gati
me maru qajin
edhe me hanger darkShenuar nga Edi Pejonka, 21.10.2011 / 19:04:

  RE: 3 Deshira

Citati:
Citati nga: Edi Pejonka
Pika e par Shendeti im edhe i gjith Familjes time ......


Ta keme nje jet te.Lumter me personin e zemrese time


Tani tjerat qa vin mir se ardhshin ?
Shenuar nga KaTiLe, 21.10.2011 / 17:59:

 

Shendet
Harmoni
Ngrohtsi nga njerzit e ZemresShenuar nga fatlumja, 02.05.2011 / 13:25:

 

Deshira jeme te bani ma mir

te kem pak rrespekt

dhe ti lajm thash e themet dhe gjelozin , po frrijuuuuuuuuuuuuuShenuar nga Buona, 19.04.2011 / 23:31:

 

3deshirat e miaa per momentin!

Tmee merr gjumi pa mendu per diken!
Tee shoh enderr nje qe ishte nervoz:(
Dhee te behet mire per te gjithe!Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 19.04.2011 / 23:13:

  RE: 3 Deshira

1Shendetin dhe familjen

2Te jem e lumtur

3Dhe te me bashkoj zoti me perssonin qe e dua :)Shenuar nga edi shkoder, 19.04.2011 / 22:46:

  RE: 3 Deshira

Me pi nja 10 birra sante

Me kcy naj tallava masi ti maroj birrat

Me ja mshu gjumit pa e vra mendjen per asgjeShenuar nga Edi Pejonka, 19.04.2011 / 20:32:

  RE: 3 Deshira

Pika e par Shendeti im edhe i gjith Familjes time ......


Ta keme nje jet te.Lumter me personin e zemrese time


Tani tjerat qa vin mir se ardhshin ?Shenuar nga SStyle, 19.04.2011 / 15:53:

  RE: 3 Deshira

3 deshirat e mija jan::
shendeti i familjes sime!
lumturia e tyre!
dhe suksesiii!!Shenuar nga buUm, 14.04.2011 / 11:17:

 

1.OH deshira e pare eshte vec me Fleejt
2,Vec me nejt tu shetit :D
3.Me cen mir me shendet.:DShenuar nga BeSa_AnGeLþ, 14.04.2011 / 08:14:

 

unë mendoj
. Shëndeti
.familja
.lumturijaShenuar nga fatlumja, 14.04.2011 / 07:06:

 

po shkoj vet se dashnija ka shku pa mu
pe marr stylen buonen linden , kuku pejonen , prej krejtve shteteve ka nja :D
edhe patlixhana qaty se valla kto hajn shum me del dreq e xhys :PShenuar nga dj_mali, 14.04.2011 / 06:36:

 

shendetin
lumturine
edhe celularin me pas gjith :P hahahahShenuar nga Buona, 14.04.2011 / 02:04:

 

hmmmm!

Vetem nje deshir e kam!

Zerin e dikujt taa ndegjoj tash hmmm!Shenuar nga Dj-Qaza, 14.04.2011 / 01:58:

 

1 MU kan me dikan :D
2 me shku ne pushim me to =)
3 me kalu nje jet ashtu siq kam deshir une =)Shenuar nga isaaaaa, 18.02.2011 / 17:49:

 

1. Shëndeti
2.lumturija
3. pasurijaShenuar nga Buona, 18.02.2011 / 17:37:

 

Me Pi nje redbull
Me fjet ma mire se
Me i denu keta polic qe mdulen perparaShenuar nga -Dreqi-, 18.02.2011 / 16:31:

 

me ik dikun ku se shof dikon e dikon
me postu ne dedi24 e mos momshku nerva dikush e dikush
sa mir jemi kon pa ty ketu ne dedi24Shenuar nga Maylinda, 18.02.2011 / 01:09:

 

Deshira e pare te jetoj siq kam deshir

Deshira e dyt te jem e lumtur

Deshira e tret te kem shendetinShenuar nga Buona, 17.02.2011 / 23:49:

 

Me Fjet tash
Me u zgju neser
Mos te me pengon njeri !!!Shenuar nga edi shkoder, 17.02.2011 / 20:06:

 

Me ken admin i dyt si jam tjetrkun me ken edhe i radiodedit qe mi qit faret njerzt qe jan veq per sherre prej ktuhit
Me pas forc me ju dhan bllok atyne qe e meritojn e mas mi lan as me e pa ma radiodedin
Me na ardh edhe njeher disa antar qe kan ken ktu ma perpara e ka pas lezet se tash veq xheloxat jena met ktu :PShenuar nga Buona, 17.02.2011 / 17:55:

 

Te largon zoti njerzit pa vler
te jem neser aty ku dua
dhe te kem tash afer daden ;)

tri deshirat e qastit ;)Shenuar nga edi shkoder, 17.02.2011 / 10:25:

 

3 deshira qe kisha dasht une jan
Me maru nje shkoll qe te msojn me rrejt sa ma shum
Me ju hyp dajak femnave,kuptohet per ata qe e lypin
E fundit shokt mi pas te beses qe ta majn fjalen se burri qe i thot vedit burr nuk i ka hije me jetu me 2 ftyra,veq me 1 qe foli ma se shumti ktu edhe me ka dal edhe ma burr se burri asht pra dreqi edhe kam mendimin qe ka plot ktu si aj te sinqert me shoqni reale,kto jan 3 deshirat


dedi24.com (C) 2005 - 2009