dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- A ju ka ndodhur ndonjehere te dergoni nje mesazh personit te gabuar? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=14408)


Shenuar nga xhulia, 01.08.2012 / 20:15:

 

ME KA NDODHUR DHE MUA ... :D :D :DShenuar nga **Halla**, 01.08.2012 / 17:47:

 

Po me ka ndodhe si cdonjerit,por me e keqja eshte se me ka ndodh edhe kur kam transferu kredit :( ja kam nis tjeterkujt :D cka me baa me nafak shkon kjo pune :rolleyes:Shenuar nga edi shkoder, 14.05.2012 / 21:26:

 

Jo nje her por shum herashShenuar nga vanessa, 14.05.2012 / 20:52:

 

Po um ka ndodh edhe muje :(Shenuar nga SStyle, 14.05.2012 / 18:19:

 

Citati:
Citati nga: fatlumja
Citati:
Citati nga: SStyLe
Citati:
Citati nga: fatlumja
Jo per bes se nuk shenoj SMS une ma leht um vjen ja sjelli telin.... At person qa e du
E at qa se du as ne list se maj ma e qly me temel hahahahahha Ska qysh mi shku ma kurrfar sms =)

E muu rastesisht mos me ke fshi nga lista hahahahhah

Me ka ndodh ama ska qen diçka per keqq,, edhe une sikur dadd pritojj me shkrujt sms me leht me vien me thirr dhe kry pune me mire! :D :P


Kuku zot MOS e Ban kom harru me ta dhan numrin te thiri neser kur te dal prej pune =)

Po qysh mos me dergju messazha gabimisht kur kontaktet i ndrrojn numratt per çdo dit sikur kjo dada ime hahahahaha :D :P :P :P :PShenuar nga fatlumja, 14.05.2012 / 18:11:

 

Citati:
Citati nga: SStyLe
Citati:
Citati nga: fatlumja
Jo per bes se nuk shenoj SMS une ma leht um vjen ja sjelli telin.... At person qa e du
E at qa se du as ne list se maj ma e qly me temel hahahahahha Ska qysh mi shku ma kurrfar sms =)

E muu rastesisht mos me ke fshi nga lista hahahahhah

Me ka ndodh ama ska qen diçka per keqq,, edhe une sikur dadd pritojj me shkrujt sms me leht me vien me thirr dhe kry pune me mire! :D :P


Kuku zot MOS e Ban kom harru me ta dhan numrin te thiri neser kur te dal prej pune =)Shenuar nga SStyle, 14.05.2012 / 17:49:

 

Citati:
Citati nga: fatlumja
Jo per bes se nuk shenoj SMS une ma leht um vjen ja sjelli telin.... At person qa e du
E at qa se du as ne list se maj ma e qly me temel hahahahahha Ska qysh mi shku ma kurrfar sms =)

E muu rastesisht mos me ke fshi nga lista hahahahhah

Me ka ndodh ama ska qen diçka per keqq,, edhe une sikur dadd pritojj me shkrujt sms me leht me vien me thirr dhe kry pune me mire! :D :PShenuar nga fatlumja, 14.05.2012 / 16:58:

 

Jo per bes se nuk shenoj SMS une ma leht um vjen ja sjelli telin.... At person qa e du
E at qa se du as ne list se maj ma e qly me temel hahahahahha Ska qysh mi shku ma kurrfar sms =)Shenuar nga PeDanTi, 14.05.2012 / 16:41:

 

Po qe besa tash para 10 minute nje sms e dergova gabim , po besoj se sms qe e kam dergu mos te jet dicka tragjike :P se nuk e kam pas me qellim ;)Shenuar nga Saranda, 14.05.2012 / 01:07:

 

Po me ka ndodhen Shpesh her bila shum.....Keq kur ti shkojn sms dikujt tjter qe nuk jan per to Marree.....Shenuar nga SStyle, 13.05.2012 / 23:57:

Pfeil A ju ka ndodhur ndonjehere te dergoni nje mesazh personit te gabuar?

Pershendetje per te gjithe,
Per sott ju propozoj kete teme: A ju ka ndodhur ndonjehere te dergoni nje mesazh ( email, sms, etj,,) personit te gabuar?
Dmth.. a ju ka ndodhur te dergoni nje mesazh nje persone per te cilen nuk ka qen ai mesazh por gabimisht e keni derguar?


Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj çdo te mire ne vazhdim!! :)


dedi24.com (C) 2005 - 2009