dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ?? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=13979)


Shenuar nga E*R*I, 20.12.2015 / 23:28:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Ka dhe ksi femera qe trathtojen fraerat eh tyreShenuar nga Maylinda, 15.11.2015 / 06:54:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Ka edhe pse nuk besojn besoniiii ;)Shenuar nga KIMI, 14.11.2015 / 18:09:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Nuk them që nuk ka,them qe ka
po nuk ka deri ne vdekje Kêtë harrone.Shenuar nga Maylinda, 12.11.2015 / 16:34:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Po ka por disa nuk besojn prej djemve se jan xhelozaShenuar nga -Dreqi-, 12.11.2015 / 09:01:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

ato qe nuk tradhtojn skan lind halaShenuar nga Maylinda, 12.02.2015 / 02:15:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Plot ka qe nuk tredhtojnShenuar nga SStyle, 11.02.2015 / 22:50:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Po,, se kur e ke mbretin,, te tjereve sju jep rendesi!Shenuar nga Saranda, 08.10.2014 / 10:46:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Po mor ka si jo :DShenuar nga Maylinda, 07.10.2014 / 22:04:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Jo se besoj qe kaShenuar nga dedi4u, 30.09.2014 / 23:23:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Po ka ama pak janShenuar nga Maylinda, 30.09.2014 / 21:45:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Kur e dashurin me gjith zemer aty kurr zdo ket tradhtiShenuar nga SStyle, 30.09.2014 / 21:44:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Ka femra qe nuk tradhtoj,, jam nje prej tyre se nga momenti qe me ka mar zemren sikur me jan mbyllur syt.. Nuk shoh askend tjeter,, vec fytyra e tij me shfaqet para syve!!Shenuar nga dedi4u, 15.09.2014 / 23:51:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Ka qysh joShenuar nga Saranda, 21.07.2014 / 11:04:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Ka more krejt femrat nuk Jan te njejtaShenuar nga Maylinda, 13.07.2014 / 17:54:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

nuk e besoj kur e don me zemer at person qe e tredhtonShenuar nga SStyle, 13.07.2014 / 15:17:

  A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Normal qe kaa 8-)Shenuar nga Saranda, 19.12.2013 / 09:04:

 

ka mor qysh nuk ka... ;)Shenuar nga xhulia, 18.12.2013 / 23:01:

 

Ka GOCA TRADHETARE..POR KEMI DHE GOCA SHUME BESNIKE..NATENN.Shenuar nga -Dreqi-, 18.12.2013 / 22:07:

 

ka ka po me xham smadhus duhet mi kerkuShenuar nga Saranda, 18.12.2013 / 11:11:

 

Ka mor si jo.. ;)Shenuar nga Maylinda, 17.12.2013 / 15:42:

 

Po tredhtoni bre kush munet pse a po bahet nami a qy :]Shenuar nga piku69, 17.12.2013 / 13:45:

 

Veq mos mujshin hiq uhuuuuu ;)Shenuar nga Shqipe, 17.12.2013 / 10:07:

 

Haha Lady jo veq une po edhe tjera po djemt spo besojn :PShenuar nga Saranda, 17.12.2013 / 07:10:

  RE: A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Po mor qysh jo qe shqipja ku ashtShenuar nga SStyle, 16.12.2013 / 18:49:

  RE: A ka vajza qe nuk i tradhtojn djemt ??

Sa te jam gjall une do kett hahahahah 8-)


dedi24.com (C) 2005 - 2009