dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=13978)


Shenuar nga a_pihet_duhani_ketu, 07.11.2011 / 23:33:

  RE: Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj

qeto dy te fundit duhet mi perzi tani behet ngjyra ime se nuk paska direkt te perzimeShenuar nga edi shkoder, 07.11.2011 / 23:18:

  RE: Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj

Vallahi ngjyren e syve te mi spe shoh kun ktu e spo di qka me than veq kqyr mos po munesh me gjet edhe ngjyren e syve te bardh si te shejtanit e te kqyrim qka pom del se pom jet marak pa e dit se qka thojn per ket tip ngjyretShenuar nga Saranda, 07.11.2011 / 21:54:

  Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj

Prej kohesh thuhet se syte jane pasqyre e shpirtit dhe se aftesia personale e njohjes se një personi mund te perkufizohet mjaft lehte,vetëm duke pare ngjyren e syve.

Lexoni me kujdes profilet e meposhtme dhe zbuloni nese ju pershtaten te gjitha keto cilesi,duke u bazuar ne ngjyren e syve tuaj.SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju ben që te jeni gjithnje njerez serioz dhe që gjërat i beni me pjekuri.Gjithnje pertej shikimit te personave që kane sy te zinj fshihet një mister i trasheguar.SYTE KAFE:

Syte jane mjaft ekspresive dhe deshmojne për aftesi mbi mesataren dhe jane mjaft te talentuar.Zakonisht ata jane njerez kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjoper shkak te hijes se rende.SYTE DYNGJYRESHSHKRUAR)

Jane syte me terheqes dhe bindes,ne raste te vecante zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjere.Konsiderohen shume terheqes,jane mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe deshmojne krenari.SYTE GESHTENJE:
Deshmojne se individi është zot i fjales dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetë ngjyra aq me shume ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore është se flasin shume për vetveten.


SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem,por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.


SYTE E GJELBER:

Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte dhe te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive.dedi24.com (C) 2005 - 2009