dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=13630)


Shenuar nga KIMI, 10.05.2016 / 20:11:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Hahaha atë e njoh edhe unë. :DShenuar nga engjull, 09.05.2016 / 18:40:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Njanin e njof ja ka dhone besen mos me trashtu ;) ;)Shenuar nga Maylinda, 08.05.2016 / 17:21:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Ai qe u msu me tredhtu te parenn gjithher ka me tredhtu deri te funden fund jet me dur qaf tu mendu...!!Shenuar nga dj_mali, 08.05.2016 / 02:31:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Sma merr menja qe ka :PShenuar nga engjull, 08.05.2016 / 00:41:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

ka edhe asi qe nuk tradhtojneShenuar nga KIMI, 05.05.2016 / 16:03:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

pooo, ka si nuk ka .Shenuar nga Jetoni, 02.05.2016 / 13:57:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Jo nuk ka ata qe thon se bejm genjejnShenuar nga E*R*I, 20.12.2015 / 23:24:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Po ka ksi tipa qe se trathton
Ekme ne shok ponojem bashk
Te dashuren eka ne kosov
Shpesh dalm meto thrras shoqet rime bashk them podel sonte me ket
Kurr joShenuar nga Maylinda, 16.03.2015 / 17:03:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

si ta kthen shpinen valla :PShenuar nga Shqipe, 16.03.2015 / 09:20:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Ska.Shenuar nga Maylinda, 16.03.2015 / 02:02:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Valla veq mos mujshin mos ti ardht ajo shancShenuar nga Yllka-Zeshkane, 15.03.2015 / 23:02:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Nvaret valla sjan krejt njehitShenuar nga Shqipe, 15.03.2015 / 22:04:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Jo ska.Shenuar nga KIMI, 15.03.2015 / 19:28:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Nuk them qe nuk ka .
Ka po per fat te keq eshte nje numer i vogelShenuar nga dardhagjija, 15.03.2015 / 16:36:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

nuke ka te gjithe meshkujte tradhtojn ne mundesin e parShenuar nga Hysi, 06.03.2015 / 19:46:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

99% e qunav nuk i tradhtojnShenuar nga SStyle, 06.03.2015 / 17:23:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Po ka qe nuk tradhtoj,, sduhet me mendu se cka jeni vet jan edhe te tjeret!! Une jam e bindur qe ka ende quna besnik!Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 06.03.2015 / 11:14:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Besoj qe ka...nvaret prej njerit se ajan.krejt njehitShenuar nga KIMI, 06.03.2015 / 02:00:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Ka dhe per kete jam shum i sigurt po per fat te keq nje numer i vogel eshte po kryesorja eshte se kaShenuar nga Maylinda, 05.03.2015 / 22:52:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

valla veq mos mujshin hahahahahahahShenuar nga Saranda, 08.10.2014 / 11:04:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Po ka aj nejri qe te don me shpirt e zemer kurr nuk mundet met a ba nje te keqeShenuar nga -Sara Engjell-, 03.10.2014 / 22:23:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

ka dhe vetem nje eshte,,se kush mos pytni se te gjith e dinShenuar nga Maylinda, 03.10.2014 / 22:21:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Ka qe nuk tredhtojn nermalShenuar nga Saranda, 21.07.2014 / 11:02:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

Ka more si jo nuk asht gjith te njejtaShenuar nga Maylinda, 13.07.2014 / 17:53:

  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat?

se di meshkujt e dijn me mire 8-)


dedi24.com (C) 2005 - 2009