dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- A ki ndonje pyetje ? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=13392)


Shenuar nga Hysi, 07.03.2011 / 12:07:

 

Sedi a un e kama gabim apo ju disa antar tjer ne ket tem me sa vijon:

a duhet pergjigjur antari i cili vjen pas atij qe ka bere pyetjen dhe tani ben pyetjen

nuk e kam te qart por si do qe te jet un po vazhdoj qysh po ma merr mendja ;)
derisa te na jep shpjegin
mepelqen ketu ne pergjithsi shoqrija

a hani buk duke ndegjuar muzikShenuar nga Yllka-Zeshkane, 07.03.2011 / 01:11:

 

Rrej kur eshte nevoja pse, pse kur te rrewn dikush edhe un rrej :P

Un kom nje pytje sa ju pelqen shoqerija ne dedi 24Shenuar nga -Dreqi-, 07.03.2011 / 00:05:

 

kur rren edhe pse rrenShenuar nga princi, 12.01.2011 / 02:53:

 

A ben me dit qfar ju pelqen me shum ne ket faqe?Shenuar nga *ArbNore*, 12.01.2011 / 01:59:

 

Faliminderit shume per komplimenttin Mendoj se zoti ka desht kshtu mem krijuShenuar nga PeDanTi, 12.01.2011 / 01:48:

 

po une kam nje pytje per ty dhe pytja esht keshtu
Pse je kaq e bukur :) ?Shenuar nga *ArbNore*, 12.01.2011 / 01:24:

  A ki ndonje pyetje ?

Pyetja eshte keshtu nese ju keni ndonje pyetje per mua une do ju kthej pergjigjjen kjo vlen per antaret qe postojne ne vazhdim


dedi24.com (C) 2005 - 2009