dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves! (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=12347)


Shenuar nga kosovare93, 29.01.2010 / 14:57:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

Citati:
Oregjinal nga Peshorja
ja ketu ku jemi ne krejt dekt asht ska kush e feston...ne cilin vend je ti?Shenuar nga Tola, 29.01.2010 / 11:52:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

Se pari ju pershendes te gjithve dhe ju uroj per kete feste te madhe dhe me ne fund jemi te pavarur,une do ta fesoj kete feste te pavarsis me shoqni dhe shpresoj qe gjdo kush te jete i lumtur dhe i gezuar ne familje dhe ne dashuri dhe ishalla do te ket punsim sa me shum ketu ne Kosove Shum urime per festen e Pavarsis ;) :DShenuar nga dj_mali, 29.01.2010 / 05:33:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

Ketu ne Floride, do festohet nje mbremje gazmore per pavaresine e Kosoves, me duket qe eshte e shtune ate dite, apo e diel, nuk jam i sigurte, dhe une do jem DJ per ate mbremje :)
shpresoj qe do t'ju sjell ca foto edhe ndonje video nga kjo mbremje ...;)Shenuar nga *Lena*, 28.01.2010 / 23:40:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

ja ketu ku jemi ne krejt dekt asht ska kush e feston...Shenuar nga harisi-pr, 28.01.2010 / 19:12:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

Ne Prishtin 1 vjetori u festu ma merr mendja se edhe ket vit do te festohet und per veti e festoi ne qytet me shoqni ;)Shenuar nga SStyle, 28.01.2010 / 18:25:

  RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

po do ta festoj këtë fest, me shoqerin time sigurisht do të shkojë në Muzik shqip, e ta kallim krejt!!!
si pas mendimit timë është tepër shum e rëndësishme, se kjo date e 17 shkurti thotë shumë për mua,
ti kujtojm ata që kanë dhan jetën e tyre për këtë liri, pavarsi dhe vetem për ata do të festojmë,
shumë vite kemë prit këtë dhe në fund arriti, pse mos me festuuu?, gëzimin tonë, lirinë e shtetit tonë,
për mua është krenarii shum e madhe kjo ditë!!!
për ata që nuk e festojn këtë ditë është turpë, duhet vetëm pak respekt për ata që kanë derdhur gjak, kanë vdekur per kosoven dhe ju nuk jeni në gjendje për të festuar vetëm një ditë,!!!Shenuar nga kosovare93, 28.01.2010 / 17:48:

  2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!

pershendetje antar te dashur!!

po e hapi ket tem qe te flasim per festen e pavarsise te kosoves qe dot festohet per afersisht pas 20 diteve.
mendoj qe per te gjith kosovaret esht nje dit shum e rendesishme ashtu edhe per mu mirepo ketu ne itali ku jam un nuk po mundohet askush qe ta festojm ket dit si duhet dhe un kisha pas shum deshir me e festu por spo kam mundesi me organizu asgje..
pra tema esht kjo.. si do ta festoni ju festen e pavarsis te kosoves? a mendoni qe esht fest e rendesishme?? qfar mendoni per ata qe nuk interesohen aspak per fest?

pres pergjigjet e juaja

respekte :)


dedi24.com (C) 2005 - 2009