dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova: (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=12178)


Shenuar nga KIMI, 30.10.2016 / 22:03:

  Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova:

Shqiperia e madheShenuar nga Jetoni, 30.10.2016 / 20:55:

  Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova:

Termi Kosove eshte nga gjuha serbo- kroate qe do thot sorr apo keshtu diçka, ne periudhen Ilire eshte quajtur Dardani dhe po ky emer duhet t'i kthehetShenuar nga dj_mali, 28.10.2016 / 21:28:

  Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova:

Illyria duhet te quhet :) (kuptohet kur te behet bashkimi i trojeve shqiptare)Shenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 16:32:

 

Shqiponja -kosovaShenuar nga Shqipe, 03.03.2013 / 16:21:

 

BUKURI E RRALL NATYROREShenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 15:19:

 

Citati:
Citati nga: ShQiipeLaDy
Adem jashariShenuar nga Yllka-Zeshkane, 03.03.2013 / 15:18:

 

Citati:
Citati nga: lindushe
DardaniShenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 11:58:

 

Adem jashariShenuar nga Hysi, 03.03.2013 / 11:52:

 

DardaniShenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 11:47:

 

Ibrahim rugovaShenuar nga -Dreqi-, 03.03.2013 / 02:01:

 

Citati:
Citati nga: ShQiipeLaDy
Citati:
Citati nga: -Dreqi-
veni i mafis

veni hajnav

veni politikanav

e shum e shum tjera


haahahaha paske harru edhe diqka :) hahaha

veni femrav =)Shenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 01:47:

 

Saranda :DShenuar nga Maylinda, 03.03.2013 / 01:28:

 

DardaniShenuar nga Saranda, 03.03.2013 / 01:27:

 

Citati:
Citati nga: -Dreqi-
veni i mafis

veni hajnav

veni politikanav

e shum e shum tjera


haahahaha paske harru edhe diqka :) hahahaShenuar nga Shqipe, 02.03.2013 / 17:36:

 

SHQIPONJE :]Shenuar nga -Dreqi-, 02.03.2013 / 16:44:

 

veni i mafis

veni hajnav

veni politikanav

e shum e shum tjeraShenuar nga Saranda, 02.03.2013 / 10:33:

 

Keshtu si qohet...Kosova.... ZemerShenuar nga kobra, 02.02.2013 / 19:05:

 

Romantik esht ma i miri emer besoj se edhe ashtu ma shum me qira e me lampa po rin pa rym kshtu qe emri

Zemer Zemer Zemer ROMANTIK Zemer Zemer ZemerShenuar nga Saranda, 02.02.2013 / 18:26:

 

Ibrahim Rugova Zemer Zemer Zemer ZemerShenuar nga Maylinda, 02.02.2013 / 18:19:

 

Kosov dhe nuk mundem ndryshe me paramenduShenuar nga Saranda, 02.02.2013 / 18:17:

 

Qeshtu se si asht republika e kosovesShenuar nga Maylinda, 25.01.2013 / 22:45:

 

Dardani apo siq e ka KosovaShenuar nga -Sara Engjell-, 25.01.2013 / 22:01:

 

shqiperia e madheShenuar nga -Dreqi-, 25.01.2013 / 20:24:

 

pa emen hiq ma mirShenuar nga dj-beka, 16.01.2012 / 21:59:

 

tu thaft goja


kosova per mendimin tim nese duhet te kupton dikush duhet rte quhet DARDANIA


dedi24.com (C) 2005 - 2009