dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=12060)


Shenuar nga Snickersi**, 24.11.2009 / 11:31:

 

Allahute Shperbeft vella Ebu , insheAllah do jem edhe une aty !!Shenuar nga Modeli, 23.11.2009 / 19:44:

 

ESSELAMU ALEJKUM vella i nderuar po flas nga ana ime se regensburgin e kemi larg po edhe ne, ne stuttgart kemi hoxh te mire dhe ligjerata shume te mira ku edhe do lexohet kur´ani gjate kesaj jave nga shume femije te cilet e vijojne edhe shkollen fetare ketu tek ne,, sidoqoft flm nga ti dhe per keto informata te lezetshme.Shenuar nga Ebu, 23.11.2009 / 18:00:

  2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise

selam alykum vllezer dhe motra muslimane po ju informoj se qendra islame organizon me hoxhen e e nderuar dhe shum te njohur ifran salin qe do te maj tribun fetare jeni e inshalla ardhja juaj per me ndigju fjalen e allahut nga hoxh ifran salihu edhe ni vidio e re nga ky hoxh i nderuara allahu e shperbleft per kontributin qe po e jep per


Info 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanisë organizon
Tribunë Fetare

Dita e Diell 29.11.09
Ora 12,30
Ligjeron:Hoxhë Irfan ef.Saliu
Tema: ´´Identiteti Jonë´´

Adressa: Universitätsstrasse 31
93053 Regensburg
Vendi : Universiteti në Regensburg ( Hörsaal )

Info ; +49176/22095172 , +49176/80132388


dedi24.com (C) 2005 - 2009