dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''??? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=11590)


Shenuar nga Belinda, 23.11.2017 / 23:29:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Skam endrra hiqShenuar nga dj_mali, 23.11.2017 / 01:22:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

shendetin dhe punen e mire dhe familjen shendosh e rahat...Shenuar nga KIMI, 20.11.2017 / 18:05:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Paqe,lumturi dhe dashuri për të gjithë.Shenuar nga Maylinda, 19.11.2017 / 19:06:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Te jem e lumtur me at qe e duShenuar nga KIMI, 16.11.2017 / 00:07:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Te lumtur të gjithë.Shenuar nga engjull, 29.01.2016 / 21:12:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

me fitu llotto disa miljonShenuar nga KIMI, 28.01.2016 / 21:09:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Që ti shohë të gjithë, të lumtur e të bashkuar pêr gjithëmon.Shenuar nga E*R*I, 26.01.2016 / 18:09:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

kure te me plecohet dote tregoje ????Shenuar nga Maylinda, 24.12.2014 / 23:59:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Ate qe jam duke mendu ne kohen e funditShenuar nga SStyle, 20.12.2014 / 11:53:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Njeriu sa te jetojn shpreson dhe enderron keshtu se edhe une kam enderra.. Disa me veshtir per me u realizu e disa te tjera pak me lehte,, vec me pak durim e di me kohen gjitha do i realizoj!!Shenuar nga Shqipe, 19.12.2014 / 15:49:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Kur tme Plotsohet ne ditet ne vijim do ju tregoj ;)Shenuar nga SStyle, 19.12.2014 / 14:16:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Smunde te them enderr por e kam nje deshir,, dhe do zoti dhe po kam vullnet e besim plot vien koha do e realizoj!Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 18.12.2014 / 23:49:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Shyqyr prej zotit atij i kofshum fal po realizohet endrra me.e.bukur qe po me.ndodhShenuar nga Maylinda, 15.12.2014 / 02:58:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Te jem e lumtur gjithherShenuar nga Ella75, 16.07.2014 / 15:38:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Endrra ime më e madhe është të jem gjithmon happy..Shenuar nga Saranda, 16.07.2014 / 12:03:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Te me gezon allahu edhe me nje Qik/djal per loqken time te bon nje moter/vllaShenuar nga xhemilja, 16.07.2014 / 03:57:

  ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

enddra ime po behet reale neser kysmet :-)Shenuar nga Saranda, 25.11.2013 / 22:58:

 

Nuk jetoj me endrrA une ato qe i kam pas mu kan realizuShenuar nga Maylinda, 25.11.2013 / 20:02:

 

skam enderra te medha veq nja te vogel :PShenuar nga SStyle, 25.11.2013 / 19:55:

  RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

ate qe e kam shenuu me heret por sme gutet lol se jam e sigurt qe do e realisojShenuar nga Saranda, 23.07.2013 / 17:53:

 

Te kam engjullin mir te jam e lumtur me shacin qeshtu qysh jam Zemer ZemerShenuar nga -Dreqi-, 23.07.2013 / 12:41:

 

spo sho ondrra bre edhe endrrat po tuten prej meje a :]Shenuar nga Maylinda, 22.07.2013 / 14:20:

 

Te kem dikan qitu afer mejeShenuar nga Saranda, 22.07.2013 / 06:12:

  RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Citati:
Citati nga: *YLLKA*
Endrra ime me e madhee eshte te kem shendetin se pari, te kem familjen time mire si dhe ne fundd te jem me nje personn bashkee ;)


ZemerShenuar nga Yllka-Zeshkane, 22.07.2013 / 01:35:

  RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Endrra ime me e madhee eshte te kem shendetin se pari, te kem familjen time mire si dhe ne fundd te jem me nje personn bashkee ;)


dedi24.com (C) 2005 - 2009