dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- 3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!! (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=11249)


Shenuar nga Shqipe, 08.12.2016 / 13:43:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Duhanin ;)
Telefonin :D
Muziken :]Shenuar nga borushe, 08.12.2016 / 11:48:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

zemren
kafee
energji drikShenuar nga Saranda, 08.12.2016 / 11:03:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Qiken
loqken
bikinin :DShenuar nga -Dreqi-, 23.07.2015 / 12:51:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

tri femra sen tjeterShenuar nga Maylinda, 26.05.2015 / 20:17:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Dashnin
Caffe
Cig..Shenuar nga kobra, 25.05.2015 / 23:04:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Zarifen,xhylsimen edhe xhylfidanen ma shum skisha dasht hyhyhyShenuar nga SStyle, 23.05.2015 / 13:41:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Une vec qanten e dores po e mar keshtu qe mos ze vend shume hahaha
Sepse krejt cka me duhet i kam aty lolShenuar nga dedi4u, 20.05.2015 / 23:48:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

3 redbulla...Shenuar nga kobra, 20.05.2015 / 13:48:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Tulufonin,redbull,cigare.Shenuar nga -Sara Engjell-, 20.05.2015 / 12:22:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

telefonin

qanten e dores

dhe cigaret,te vetmit qe me bejn shoqeri gjithmonShenuar nga -Dreqi-, 19.05.2015 / 22:02:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

qajin

cigaret

edhe ni shtagShenuar nga Maylinda, 24.03.2015 / 18:18:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

iphone
Caffe mocha
Cigare...Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 21.12.2014 / 23:38:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Loqken tem
Cigaret
telinShenuar nga Maylinda, 20.12.2014 / 17:28:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

asnjeren se tash uva uvaShenuar nga dedi4u, 20.12.2014 / 01:37:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

femren
e dy sene te tjerat e ki ajo me veti :)Shenuar nga dj_mali, 19.12.2014 / 23:05:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Zemren
Telin
E-CigarenShenuar nga SStyle, 19.12.2014 / 14:37:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Zeshkanin tem lol F
Telefonin me i lajmru nanes qe kam mbri mire hahahaha se gjithe behet merak lol
Edhe cigare se nuk marin vend shume por me kryn pune lolShenuar nga Yllka-Zeshkane, 18.12.2014 / 22:25:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Telin
cigaret
red bullShenuar nga Maylinda, 08.11.2014 / 00:18:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Ni bukurosh
Telin
Caffe :]Shenuar nga dedi4u, 07.11.2014 / 23:51:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

Pishkirin, qadren edhe sysat e djellit, tjerat i gjej krejt atje...Shenuar nga Saranda, 06.11.2014 / 21:45:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

qiken shacin e telin hahhahaShenuar nga Maylinda, 26.07.2014 / 22:20:

  3 gjera qe i kishit marr me vete ne nje oqean...?!!

cigare shkrebz dhe caffeShenuar nga xhulia, 12.07.2013 / 08:47:

 

NJI DREQ ME VETI..TELEFONIN DHE UJE>.Shenuar nga dj_mali, 12.07.2013 / 05:31:

 

Celularin
CIgaret
Uj me pi ..Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 02.07.2013 / 14:00:

 

Cigaret

Telin

edhe Red bull meveti se sun rri pa te :D


dedi24.com (C) 2005 - 2009