dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- "SMS" humoristike per dashuri.. (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=10214)


Shenuar nga *Cherry*, 23.10.2008 / 00:57:

 

Citati:
Oregjinal nga OOOOOO
ne ket nat të erret e të ftoht,
të kerkoj e nuk te gjej dot ,
veres me ke kall,
e tash të kerkoj me mall,
gjthmon të mbaj ne kujtime,
ku je fshehur pizhamja ime.

hahahahahha OOOOO po kam qesh shum meket poezi haha ani pixhamja ime hahahaha ;)Shenuar nga *Cherry*, 19.10.2008 / 01:16:

 

N.Q.S e lexon ket mesazh me ke borxh nje perqafim,n.q.s e fshin nje puthje n.q.s e ruan nje takim, dhe ne qoftese nuk me pergjigjesh me ke borxh te gjtha :D

*******

Nese degjon telefonin qe nuk bije ta dish se jam un ajo qe nuk kujton per ty :P

*******

Policija ben te ditur se personi qe mer ket sms esht ne kerkim.Akuzohet se ka rembyer Zemren time,,,,,,Policia shton gjithashtu se mund ta mbaj sa te doj por t'mos e LendojShenuar nga SHOKO, 18.10.2008 / 05:09:

 

e di se kur te lexosh ket SMS do te mendosh
veq per ket ta kam kerku numrin.
Me beso jam mendu gjat
a te pyes apo jo.
E di se ndoshta eshte shum heret qe te pyes
por nuk mund te durohem me.
Te qmoi shum dhe besoi se dote me pergjigjesh
sinqerisht,kam respek te tepert per ty
prandaj me mundon shum
qe te them me nje fjal
ate qe me sillet neper kok
qe shum koh
.Qe prej dites se par
kur te njof ty kam menduar se
pergjigjejen do ta gjej tek ti
te lutem mos u hidhero
se po te pyes
por vetem me thuaj se
A ndjersiten bubrrecat
kah te bajn troshat ne shpin??Shenuar nga *Cherry*, 17.10.2008 / 18:53:

 

OK jura ka shum tema tjera per me hyj, dhe mos hyn aty ku nuk te palqen :D


Per ata qe ju pelqejn hehe ;)


Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje
konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !

*****************

Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence. Po ti
tani do me thuash pse i rrefuzove

******************


Ti je ylli im i rene nga qielli. Gjynah qe re me fytyre.

*******************
Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar ne, pse qan te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin.

*******************

Oj Vajzo ti ke nje difekt.....Ty te ka lon skulptori per gjysem
Prandaj je kaq e shemtuar

*****************
Ky sms eshte derguar qe ne 1949 nga nje Qender Studimore Amerikane, ne kerkin te nje qenei shume inteligjente.
Nqs te ka ardhur ty,misioni paska deshtuar.

*****************

INFO: Policia po kerkon nje te dyshimte te bukur, intelligjent, e modern. Ti s'ke pse frikesoshesh, po une, une ku te fshihem?Shenuar nga _____, 17.10.2008 / 17:54:

 

shum te mira lazdranja:)

ha ha mali :) nuk je normal me ato argeta ncnc:) me ke be koken Arget sod :)Shenuar nga Nora, 17.10.2008 / 16:39:

 

:P Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.Shenuar nga fjonucci, 17.10.2008 / 14:12:

 

o shpirti im
o ylli botes
tuj menu per ty
harrova mi dhan son lopes!

*****************************************Shenuar nga *Cherry*, 17.10.2008 / 14:03:

 

Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
[quote]Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGA
hahahahahahahhahahahahahahaha ooooooooo bre kojshiii ha argeta ti :P
ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë
hahahahhaa oooo ty hahahahahaha

Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.

***************

Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, :P nga ju c'kemi? :DShenuar nga *Cherry*, 17.10.2008 / 13:54:

 

ai: bukuroshe vetulla pe
do vi sonte natene
nga muri do hidheme
ta di se te vriteme

ajo: mos ki frik o budalla
ketu plumb e thika ska
po lodra e shaka
nga akshami ne sabah

***************

Duke u tundur rruges
pran meje kalon
me bisht te syrit sheh
dhe rrugen vazhdon.

Ah...!Ky minifundi
qe s'te le rehat
njeher ulet poshte
njeher ngrihet lart.

Mos u hiq ashtu
te njoh qe me par
Te njeh e gjith lagja
ty moj vajze e "mbar".
******************

Me syt e tu te bukur
Me more mua ne qafe
Teksa ecja e te veshtroja
Me makine, shtypa nje plake
**************************

Une pi birr, ti pi kos
e te thash mos u merakos
une pi konjak, ti pi dhall
ate shpull qe te gjujta, ma bej hallall
une ha buk, ti gjel deti
ma le njehere
se nuk u be qameti...Shenuar nga Nora, 17.10.2008 / 13:08:

 

hallo zemer
ku je qe ste kam pa
qe disa dite,o e lumja une
qe i paskam pushu syt :PShenuar nga *Cherry*, 16.10.2008 / 19:44:

 

Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGA

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë[/B][/I][/COLOR]Shenuar nga dj_mali, 16.10.2008 / 19:41:

 

Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGAShenuar nga *Cherry*, 16.10.2008 / 19:37:

 

hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :PShenuar nga *Cherry*, 16.10.2008 / 15:46:

  "SMS" humoristike per dashuri..

Nganjeher duhet edhe SMS per te qeshur me partenerin :D
70% e din qe te dua 80% e din se smund te jetoj pa ty 90% e din se smund te jetojm te ndar 100% po te genjej o budall :P

*************

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë :P

**************

Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme.. :P .

***************
E di ,i dashur , po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon , vendosa te ta blija , hyra brenda por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!! :P

****************
Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D

****************

Kesh ni dit ne kopsht zoologjik,20 euro i dhash me pa Luani,50 euro i dhash me pa Tigrin,ikisha dhan edhe 1000 Euro veq me pa qit majmunin qe pe lexon ket Sms... :P

Vala 900,personin qe keni kerkuar shume e keni nervozuar sepse mesazhe moti nuk i keni derguar nese edhe kesaj here nuk i dergoni edhe me teper do ta nervozoni.. X(

*****************

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te ty.A je mire??? 8)

Merr pjese ne ne diten boterore kunder semundjeve mendore,dergoja kete sms nje personi te semure pshikik ashtu sic ta dergova dhe une TY!!! :]

******************


1000 veta jan tu nejt,
100 jan tu punu,
10 jan tu mesu,
5 internetin tu e shfletu, dhe
1 budall qe po lexon ket sms... :P


dua te ndjej.,.
,kur me prek.
,.,me lemon me kujdes,.,
.ti je shpirti im
ahh sa te dua SAPUNI im :D

*****************

dy majmune jane larguar nga kopshti zoologjik me nxitim... njeri u kap ne largim kurse tjetri po lexon sms-ne tim.... :P :Pspresoj te ju ken pelqy ;)


dedi24.com (C) 2005 - 2009