dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- "Telefonat Dashurie" (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=10005)


Shenuar nga KIMI, 16.11.2017 / 00:17:

  "Telefonat Dashurie"

I dashur ke dy makina rroba per ti pastruar,ke dhe katin e dyt te shtepis per te pasteuar
Se un nuk ja arrita dot ti kryej te gjitha.. Ah ke dhe ca rroba për ti hekurosur,Me kujdes ë.
Keto fjalë ta kenaqin shpirtin sa urtë e butë i dhotë. :DShenuar nga KIMI, 05.01.2017 / 13:07:

  "Telefonat Dashurie"

Alo! Zemer del pak ne ballkon! Se kam harru me te tregu diqka :DShenuar nga dj_mali, 05.01.2017 / 13:05:

  "Telefonat Dashurie"

Alo, o zemer thirrem se skam impulsa :D :DShenuar nga KIMI, 05.01.2017 / 12:51:

  "Telefonat Dashurie"

Alo!!!alo,zemer ku do jetë takimi jon i radhës?Shenuar nga dj_mali, 05.01.2017 / 05:17:

  "Telefonat Dashurie"

Alo une jam o pulpulakShenuar nga Saranda, 04.01.2017 / 22:55:

  "Telefonat Dashurie"

Alo Alo Kush asht Ntelefon ?Shenuar nga Maylinda, 04.01.2017 / 20:54:

  "Telefonat Dashurie"

Aloo ra rrjetiShenuar nga dj_mali, 04.01.2017 / 20:15:

  "Telefonat Dashurie"

Alo, ja sen spo ni !Shenuar nga Maylinda, 04.01.2017 / 15:58:

  "Telefonat Dashurie"

Aloooo spo t' nijjjjj breeeeShenuar nga dj_mali, 04.01.2017 / 15:26:

  "Telefonat Dashurie"

Alo, zeri yt I embel, shpirtin ma knaqi :DShenuar nga KIMI, 04.01.2017 / 10:15:

  "Telefonat Dashurie"

Alooooo,uh zemer ti je? :DShenuar nga Maylinda, 04.01.2017 / 01:37:

  "Telefonat Dashurie"

Alooo bre spo Te nij oiii zemerrrrShenuar nga dj_mali, 29.12.2016 / 13:39:

  "Telefonat Dashurie"

Alo, gjumashe? Flej flejShenuar nga Maylinda, 21.12.2016 / 00:10:

  "Telefonat Dashurie"

Alo lochki Je ktuuShenuar nga KIMI, 28.07.2016 / 18:46:

  "Telefonat Dashurie"

Alo,shpirti i shpirtit timëShenuar nga Maylinda, 28.07.2016 / 02:15:

  "Telefonat Dashurie"

Alloo qpiltShenuar nga Saranda, 09.07.2013 / 12:56:

 

Alo Shpir te tharras ma von se jam tu postu tema :PShenuar nga Maylinda, 09.07.2013 / 00:36:

 

Zemer skam gjum ne sy :(Shenuar nga dj_mali, 04.07.2013 / 17:56:

  RE: "Telefonat Dashurie"

Alo, zeri jot i embel si za bilbiliShenuar nga Yllka-Zeshkane, 04.07.2013 / 13:56:

  RE: "Telefonat Dashurie"

Alo moti sta kom ndegju zerin tend te embel =)Shenuar nga Saranda, 04.07.2013 / 11:57:

 

Alo eja loqk se kam nevoj per tyShenuar nga -Dreqi-, 03.07.2013 / 18:52:

 

alo thirrem edhe ni her se spo ni breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeShenuar nga Saranda, 03.07.2013 / 13:28:

 

Alo Shpirt nuk te ndegjoj :PShenuar nga xhulia, 03.07.2013 / 10:26:

 

Alo ...ZERI YT I EMBEL SHPIRTIN MA QETESON. =) =) =)Shenuar nga Maylinda, 03.07.2013 / 02:35:

 

Mpuq zemerrr se


dedi24.com (C) 2005 - 2009