radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
radiodedi24.com
Arkivi  HTML  Rec 

CH1 (Live/MIX) | CH2 (Balada)


Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
Daumen hoch! Artikuj me 1 file Duhet tė dini: Shiko dhe fito nje full-flat me foto! 8 dedi4u 6.405  
31.05.2006 17:14
nga dj-beka
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
  Fito 10.000 dediEuro 22 dedi4u 9.394 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
11.05.2007 01:22
nga ximi101
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file LOJA SHPERBLYESE: Gjeji kanget dhe kengetaret dhe fito FULL FLLAT 11 ARTORi 10.459 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
10.07.2006 21:00
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Lojra Fituese me Emra/Nika 18 dedi4u 16.076 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
29.03.2006 19:04
nga deli
 Shkoni tek postimi i fundit
  Lojra me Blloqe/Shkrojna 11 dedi4u 9.564  
12.10.2009 19:45
nga *Cherry*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Luaj dhe fito 22 GENTI 10.197 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
06.06.2006 00:26
nga GENTI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa Vjet I ka dedi4u sa esht i gjat edh sa kilogram i ka??? ( 1 2) 29 Anita 13.401  
03.12.2010 23:54
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
Fragezeichen Urime për ardi03 ( 1 2) 30 dedi4u 15.910 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
25.05.2006 00:38
nga zhvilla
 Shkoni tek postimi i fundit
Artikuj me 15 file Sondazhė/Votim: Urime për Qatanin dhe _BELI_ ( 1 2) 39 dedi4u 18.963 10 Votime - Mesatare: 5,40
07.03.2006 18:44
nga Qatani
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 9 nga 9, tė riniten nga nė mnyren nga
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 18.599 | Dje: 13.631 | Gjithsej: 253.558.455