radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 2 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
  Duhet tė dini: Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova: ( 1 2) 45 Anita 16.526 3 Votime - Mesatare: 7,003 Votime - Mesatare: 7,00
30.10.2016 22:03
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
Augenzwinkern Artikuj me 2 file "Dhurata e shën Valentinit" ( 1 2) 29 *Cherry* 13.865  
01.10.2009 14:08
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file ****Gëzuar vitin e ri 2017**** 9 KIMI 1.010  
02.01.2017 13:04
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  **Urime DitelindjA** cufi 8 Yllka-Zeshkane 1.562  
17.03.2014 17:05
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  *Inteligjenca*,,,E Lindur apo E Fituar? ( 1 2) 31 *ArbNore* 11.823  
22.12.2016 05:16
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves! 6 kosovare93 4.259  
29.01.2010 14:57
nga kosovare93
 Shkoni tek postimi i fundit
  28 Nentori feste jo zyrtare ne Kosove !!! 10 beni_gjilann 5.480  
22.05.2008 23:37
nga Qatani
 Shkoni tek postimi i fundit
  2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise 2 Ebu 2.174  
24.11.2009 11:31
nga Snickersi**
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file 3 - Afgane azil ne Kosove 0 DJ-BEKIMI 2.201  
16.03.2009 09:46
nga DJ-BEKIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  3 Karakteristikat e botes? 3 Beckham 2.577  
21.10.2009 20:57
nga Beckham
 Shkoni tek postimi i fundit
  5 Pyetje per Burrat...!!! 2 _____ 2.816  
07.01.2009 17:35
nga nëntorii
 Shkoni tek postimi i fundit
großes Grinsen a dot ju rrihet pa xhemilen 21 xhemilja 2.397  
03.01.2017 23:55
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A Mendoni Qe Bukurija I Blen Te Gjitha ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 131 arti style hot boy pejoni 29.162  
31.12.2016 05:45
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 1 file A beni ju diçka te mire per mbrojtjen e natyres? 12 SStyle 3.017  
22.12.2016 12:28
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Achtung Artikuj me 5 file A besoni në ekzistencën e UFO-ve ??? 20 Balada 8.454  
22.12.2016 05:12
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A besoni ne fjalen e urt: bej mir se dot gjesh mir?? 12 kosovare93 3.954  
18.06.2009 20:31
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  A deshirojn djemt te jen te dashur...? ( 1 2) 26 N!La 4.469  
13.07.2016 00:00
nga engjull
 Shkoni tek postimi i fundit
  A deshironi te dini te ardhmen tuaj? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 110 SStyle 13.003  
25.10.2017 22:20
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  A deshproheni ndonjeher dhe qfare beni ne ate rast? ( 1 2) 28 *ArbNore* 9.115  
28.12.2012 18:52
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A dini naj fjal turqisht???? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 109 xhani-xh 21.465  
25.10.2017 22:18
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  A do ta hiqni shamine nese burri/ i dashuri kerkon??? ( 1 2) 26 dj_mali 5.513  
04.01.2017 18:47
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  a do te shkoni ne kosov per pushime dimrore ( 1 2 3 4) 92 dj-beka 15.859  
18.12.2014 20:23
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil A duhet te bejme çfare deshirojm ne, ne jete apo çfare na thon te tjeret te bejme? ( 1 2) 28 SStyle 2.736  
31.05.2016 21:11
nga EMIHAR
 Shkoni tek postimi i fundit
  A duhet te ndaluar Martesat te dy gjinive te njejta..? ( 1 2) 31 KaTiLe 8.795  
29.12.2016 13:53
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e kane problem adoleshentet te dashurojne dike me te vjeter se ata? 5 *ArbNore* 2.182  
03.03.2010 20:47
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file A e keni pa MISS DIASPORA ( 1 2 3 4) 89 ARTORi 15.986  
02.07.2006 00:27
nga Idealja
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e konsideroni veten me fat ne dashuri..? ( 1 2 3) 70 _____ 13.763  
16.02.2017 13:21
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e kontrolloni veten kur deheni? ( 1 2 3 4) 82 *ArbNore* 15.715  
17.12.2014 01:42
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e perdorni programin "DC++"? ( 1 2) 29 Djtallava 7.477  
29.12.2016 13:55
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e sakrifikon veten per te dashurin/en tend/e? ( 1 2 3 4) 91 CrAzY-BoY 19.129  
27.07.2016 18:21
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A egziston Dashuria Permes Internetit.? 2 Trimi_2005 2.991  
19.07.2007 20:47
nga stupcat
 Shkoni tek postimi i fundit
  a eshte e mundur qe te kemi edisionet e e portokallis dhe Top Show ne dedi24 7 riki007 3.659  
13.01.2011 20:09
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  A eshte e vertet qe me bashkatdhetar tone lidhim shoqeri me shpejt? 8 SStyle 1.929  
29.09.2012 17:36
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file A Eshte E Vertete Se Shqipetaret E Shqiperise Nuk Shkojne Mire Me Ata Te Kosoves Kur Jane Ne Mergim ( 1 2 3 4) 81 malpenco 20.808  
25.11.2013 22:44
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A i besoni gjithmon te dashures ? ( 1 2 3) 66 dj,carleone 11.799  
15.11.2015 06:51
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A I Besoni...... 13 HILEQARJA 4.262  
21.04.2011 21:06
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil A i jep me shume rendesi traditave kombetare apo traditave fetare? 18 SStyle 2.990  
11.10.2017 05:53
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A i perngjani ndonje kengetarit/es apo Artist/es??? ( 1 2) 30 donna 7.055  
04.01.2017 00:39
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A i rrespektoni Meshkujt ...??? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 109 _____ 16.978  
23.05.2016 16:14
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
traurig A jemi duke u permisuar apo shkatëruar ???? ( 1 2) 30 *Cherry* 7.377  
09.11.2013 01:21
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A Jeni Dakort Qe .......... 15 malpenco 4.677  
04.12.2006 11:05
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  A jeni materialist(e)?? 7 SStyle 2.069  
08.11.2013 23:16
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A jeni penduar ndonjher pas ndarjes ( 1 2) 43 Yllka-Zeshkane 8.953  
29.12.2016 14:05
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A jetoni për të sot apo për nesër? ( 1 2 3 4) 84 marjab 17.458  
02.02.2015 15:29
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
Fragezeichen A ju bëhen Ëndrrat Realitet? ( 1 2 3) 68 ScoRpioN-KinG 15.344  
17.03.2014 20:04
nga Shqipe
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ju intereson e kaluara e te dashures apo te dashurit ???? ( 1 2 3 4) 76 duli_kercova 17.171  
28.09.2014 00:25
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ju ka ba vaki me qene i martuar dhe ne nderkohe me ra ne dashni me dikend tjeter? ( 1 2) 46 dj_mali 11.046  
19.03.2016 01:31
nga Jetoni
 Shkoni tek postimi i fundit
  A Ju Ka Ndodh Qe ........ 12 Ardixx 2.093  
12.02.2018 17:56
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil A ju ka ndodh te beni kete pyetje prindrit te juaj "Pse me keni lind"? ( 1 2) 45 SStyle 5.686  
03.02.2015 17:53
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ju ndodh ndonjehere me u njoftuar me dike per here te pare dhe me ju duke qe e njef qe shume kohe? 11 SStyle 1.499  
24.02.2013 12:00
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 2.567, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (52): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 432 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.749