radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 2 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
  Duhet tė dini: Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova: ( 1 2) 45 Anita 16.528 3 Votime - Mesatare: 7,003 Votime - Mesatare: 7,00
30.10.2016 22:03
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
  Artikuj me 1 file 3 - Afgane azil ne Kosove 0 DJ-BEKIMI 2.203  
16.03.2009 09:46
nga DJ-BEKIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Àãåíòñòâî “Íåäâèæèìîñòü Ïèòåð” 0 Evelynhoilt 175  
21.01.2018 02:33
nga Evelynhoilt
 Shkoni tek postimi i fundit
  Adresa shqip per dc++ 0 tallava 1.952  
24.08.2007 17:54
nga tallava
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Agjërimi i futbollistev Botror i Kanutën 0 Ebu 905  
26.08.2009 18:18
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Agjërimi ngritje dhe respekt apo nënçmim dhe degradim për besimtarin 0 Ebu 849  
26.08.2009 00:30
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Alkooli dhe Duhani 0 Ebu 1.000  
02.09.2009 03:13
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Bajrami të dielën, më 20 shtator 2009 0 Ebu 877  
19.09.2009 01:33
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Behu drit per veten--. 0 Trimi_2005 1.546 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
21.11.2006 10:12
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  Berisha: Shtëpia ime, bazë e UÇK'së 0 Ebu 1.523  
05.07.2007 02:14
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Burri im i dashur 0 Guest 1.235 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
19.01.2008 21:53
nga Guest
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfarë do të deshironit nga dashuria e vërtetë.. 0 marjab 1.599  
25.02.2007 07:07
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfarë kuptojnë njerëzit me “bukuri 0 Ebu 1.064 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
24.07.2009 02:14
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Çfarë mendoni, pse uji i detit eshte me kripe? 0 SStyle 676  
16.10.2012 16:49
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfarë pasuri mban nentoka shqiptare? 0 marjab 2.122  
12.05.2007 01:29
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Cila eksperienc ju ka transformuar (ndryshuar)? 0 SStyle 676  
21.05.2012 21:30
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila esht domethenia e emrit tuaj? 0 Trimi_2005 2.275  
15.01.2007 09:14
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 1 file Cili humorist Shqiptare ju pelqen me shume? XD lol 0 SStyle 676  
11.07.2012 19:49
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Ç’është vdekja? 0 Ebu 673  
01.03.2010 00:30
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dedikuar babit tim 0 Balada 1.499  
21.03.2009 14:15
nga Balada
 Shkoni tek postimi i fundit
  Demonstratë paqësore VETEVENDOSJA para OKB. 0 Trimi_2005 1.329  
09.07.2006 09:18
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dispozita ndaj Muzikës ne islam 0 Ebu 620  
10.01.2010 21:34
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Augenzwinkern DiTaRi NDjEnjAvE 0 Mitrovicalikja_Qiki 1.705  
10.11.2006 17:34
nga Mitrovicalikja_Qiki
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Dj. Teko - New Remix- shum te forta jan - Arta -  
01.06.2007 11:31
nga Arta
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dua të bëhem rob i devotshëm i Allahut...10 pika 0 Ebu 749  
09.03.2010 19:11
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dy të vdekur dhe disa të lënduar nga një shpërthim në Prishtinë 0 Elshani2005 1.479  
24.09.2007 22:48
nga Elshani2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ëndrrat 0 GENTI 1.687  
20.09.2008 19:54
nga GENTI
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Enesi & Duli video gurbeti....(humor) 0 marjab 1.709  
15.11.2006 03:37
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Familja dhe edukimi familjar... 0 Belinda 1.529  
08.04.2009 01:44
nga Belinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Familjarizmi 0 jura 1.202  
22.10.2008 22:20
nga jura
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file FBI arreston kontrabandistët shqiptarë 0 DJ-BEKIMI 1.524  
21.03.2009 11:02
nga DJ-BEKIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ferki Shala, ish-vokalisti I grupit TNT Braktis muziken dhe i kthehet All-llahut - 06.04.2006 0 valmir9 1.462  
02.03.2008 21:40
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Film Shqip - Dj-Pizza -  
14.01.2007 11:23
nga Dj-Pizza
 Shkoni tek postimi i fundit
  Film Shqip "Anatema"? 0 Djtallava 2.255 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
30.10.2006 14:12
nga Djtallava
 Shkoni tek postimi i fundit
  Filmi nga Vllezrit abazi është vendosur komplet 0 GENTI 1.870 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
09.06.2007 22:41
nga GENTI
 Shkoni tek postimi i fundit
traurig Fjalet e fundit te dashuris se pare 0 Mitrovicalikja_Qiki 1.932  
28.11.2006 21:11
nga Mitrovicalikja_Qiki
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Gazmend Hyda-me fat bajrami - dita62 -  
24.10.2006 21:20
nga dita62
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gënjeshtra - dëm i madh për shoqërinë 0 Guest 1.128 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.04.2008 15:24
nga Guest
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gjarpni Ne Kosov..!!.. 0 Trimi_2005 1.141  
11.10.2009 19:06
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gjdo her von e kuptojm qe kurgjo skoka Leht.! 0 Trimi_2005 879 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
05.10.2009 17:19
nga Trimi_2005
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gjurmët e Hershme Njerëzore. 0 deli 1.486  
20.04.2007 13:43
nga deli
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gruaja muslimane dhe bashkësia e saj..! 0 Nora 1.039  
11.03.2009 12:34
nga Nora
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gzuar Vitin 2011 0 DJ..RED..BULL 642  
22.12.2010 07:29
nga DJ..RED..BULL
 Shkoni tek postimi i fundit
  Hadithet nga Ebu Hurejre, radijall-llahu anhu 0 Ebu 989  
05.09.2009 00:54
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Historija e Rilindjes Kombtare 0 deli 1.519  
20.04.2007 13:29
nga deli
 Shkoni tek postimi i fundit
  Info Per Antar 0 Ardixx 1.460  
12.07.2007 14:25
nga Ardixx
 Shkoni tek postimi i fundit
  Interneti dëshmohet i mirë për punën e trurit 0 Lipjan07 1.165  
02.11.2008 14:23
nga Lipjan07
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file intrevista me Adelinen 0 dj_mali 1.498 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
09.03.2007 08:32
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Jeta përbëhet prej imtësirave 0 Idealja 1.422  
04.10.2007 00:15
nga Idealja
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ju shendosh martesa.???? 0 *Lena* 878 2 Votime - Mesatare: 5,50
10.04.2010 12:11
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 2.567, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (52): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 1.207 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.524