radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
radiodedi24.com
Arkivi  HTML  Rec 

CH1 (Live/MIX) | CH2 (Balada)


Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Artikuj me 7 file Zejna ALIU LIVE 2008 0 dj_mali 1.912 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
12.12.2008 07:46
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 8 file Ymer Bajrami & Kadenca - Per Ju Live 0 Bekim007 4.468 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
25.08.2008 20:30
nga Bekim007
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 14 file Xheza Afrim Aliu - Live 2007 0 tallava 2.163 2 Votime - Mesatare: 5,50
16.03.2007 21:02
nga tallava
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 11 file Xhema - Tallava 10 dedi4u 6.051 9 Votime - Mesatare: 9,449 Votime - Mesatare: 9,449 Votime - Mesatare: 9,449 Votime - Mesatare: 9,44
20.09.2011 01:50
nga lili@NET
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Xhela - Rrushi i Hodonovcit 0 valmir9 1.707  
21.03.2008 12:46
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 21 file Valon Nebi Suhareka Tallava 2010 2 SStyle 3.365 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
16.07.2011 20:11
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  tupa tupa neper diskotek live tallav 0 Ebu 1.731 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
08.06.2007 18:29
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 10 file Triola dhe Bekimi Tallava 0 dedi4u 2.289 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
14.08.2006 09:59
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tina - Tallava - (Kalaja-Kllokot) 0 visi01 4.092 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
15.08.2008 23:48
nga visi01
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tina - Per ty Live 0 50cent1 1.897  
30.01.2007 02:33
nga 50cent1
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Tina - Live 0 valmir9 1.838  
02.07.2008 22:02
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Xhemile Live 0 valmir9 2.546  
16.12.2007 22:43
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Turbo Tallava 0 münchen 1.954  
05.12.2007 20:49
nga münchen
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Tallava per Vllaun e Bekim Kumanoves {Live} 0 valmir9 1.744 5 Votime - Mesatare: 4,80
08.10.2007 15:23
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Tallava per Vllaun e Bekim Kumanoves 0 valmir9 1.930 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
05.10.2007 11:42
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Tallava per Porroj [Live Boleros] 0 valmir9 1.608  
16.09.2007 15:37
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Tallava per DJ Lulin 0 valmir9 2.846 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
19.11.2007 22:02
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 8 file Teuta Selimi - Live La Luna 2006 0 KkOoLlGgEeCi 2.325 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
19.09.2006 01:52
nga KkOoLlGgEeCi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Teuta Selimi - Live 2008 0 Ebu 1.576  
13.04.2008 13:23
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Teuta Selimi - Kajde Defit 0 valmir9 1.941  
10.01.2008 08:28
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  TERESA PINA KUKAKOLLA.Tallava mp3 0 Ebu 2.065 2 Votime - Mesatare: 3,002 Votime - Mesatare: 3,002 Votime - Mesatare: 3,00
06.06.2007 20:03
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallv-Afrim-Gazi-Uka-Tallava By Kastriot Kuqi 0 KastriotKuqi 2.896 2 Votime - Mesatare: 5,50
30.03.2007 12:22
nga KastriotKuqi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Tallavaaaa Turbo Dizel Bekim Kazanova 0 HILEQARJA 1.940  
31.10.2006 18:24
nga HILEQARJA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file TALLAVA-Tafa,Isa,Besimi dhe Nysreti 0 engjull 4.160 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
30.07.2006 23:09
nga engjull
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Tallava-Motrat Mustafa-Gazi-Sulltani 0 engjull 3.487 2 Votime - Mesatare: 4,50
12.04.2006 00:46
nga engjull
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava te rond 0 KastriotKuqi 2.332  
12.09.2006 00:38
nga KastriotKuqi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Tallava Për Shoqëri 0 tallava 1.834 2 Votime - Mesatare: 5,50
21.09.2007 13:59
nga tallava
 Shkoni tek postimi i fundit
Daumen hoch! Artikuj me 1 file Tallava per Gazi Baba Bajrami,Gania 0 münchen 2.093 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
16.04.2007 20:48
nga münchen
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava nga Mister-X 1 KastriotKuqi 2.547  
05.09.2006 18:16
nga _____
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Tallava mu kall krejt 22 HILEQARJA 16.351 3 Votime - Mesatare: 6,673 Votime - Mesatare: 6,67
26.08.2006 11:30
nga dita62
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Tallava Mix 2008 0 lulzimi 1.888  
21.03.2008 19:58
nga lulzimi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava Mihane 0 Muki 3.025 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
16.09.2006 06:35
nga Muki
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 1 file Tallava Met Kall - Live 0 marjab 3.408 3 Votime - Mesatare: 7,003 Votime - Mesatare: 7,00
15.04.2006 17:30
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava Mentori dhe Shkurtja Live ne Boleros 2006 8 münchen 4.650 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
24.08.2006 17:05
nga playboy
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 1 file Tallava Live Moj e mir Diaspores 0 *Dj Noki* 1.689  
05.07.2007 00:25
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Tallava Live - Pandora, Mimoza, Teuta, Valtoni 0 münchen 2.607  
25.03.2007 23:29
nga münchen
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Tallava Elmirandi 0 HILEQARJA 2.535 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
21.09.2006 17:13
nga HILEQARJA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 15 file Tallava 2008 0 HILEQARJA 2.143 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
20.03.2008 18:16
nga HILEQARJA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava - Mentori & Valtoni 0 marjab 2.739  
01.04.2006 18:25
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Tallava - Live nga Dajti 0 Ebu 2.407 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
02.07.2007 04:46
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Tallava - Kollazh 2006 1 MITROVICALIA 3.738 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00
09.01.2006 04:40
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Tallava - Javash 0 HILEQARJA 2.570 2 Votime - Mesatare: 7,002 Votime - Mesatare: 7,00
04.11.2006 15:05
nga HILEQARJA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Tallava - Atmosfera kallet 0 marjab 3.299 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00
18.04.2006 05:35
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 13 file Taku - Orkestrale 0 malpenco 2.514  
12.09.2007 01:07
nga malpenco
 Shkoni tek postimi i fundit
Daumen hoch! Artikuj me 1 file Tafa i Pejes dhe Afrim Muqiqi - Tallava 1 engjull 5.869 5 Votime - Mesatare: 6,605 Votime - Mesatare: 6,60
26.10.2005 19:58
nga rotnem
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 10 file Sulltani, Uka, Valtoni, Nijazia - Tallava 2008 0 valmir9 3.184 2 Votime - Mesatare: 6,00
17.06.2008 18:54
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Sulltani, Lumi dhe Sefa - Per Granchen 0 KastriotKuqi 2.141  
10.05.2007 00:38
nga KastriotKuqi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Sulltani dhe Lumi -Tallava 0 ARTORi 3.654 2 Votime - Mesatare: 5,50
20.02.2006 18:31
nga ARTORi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Sulltani - Tallava Live 0 KastriotKuqi 3.318 5 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,00
09.06.2006 23:56
nga KastriotKuqi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Stela dhe Hakia - Per Dajtin Live 0 Ebu 1.512  
15.06.2007 15:28
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 355, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (8): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 20.349 | Dje: 16.317 | Gjithsej: 243.695.163