radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
dedi24.com » DISPONIMI JUAJ

  Forumet Postime Tema Shenimi i fundit
   Bisedime
(Aktiv nė kėt forum: 5 Vizitor(e))
180.710 2.585
    Vazhdo Me Nje Keshill ????
10.10.2019 21:28 nga a_pihet_duhani_ketu
   Për Argetim...
Pėr Argetim...
(Aktiv nė kėt forum: 2 Vizitor(e))
211.367 373
    Fjalë të urta popullore...
18.09.2019 22:29 nga a_pihet_duhani_ketu
   Tema e lirë
Kėtu muni tė bisedoni qka doni!
- -
-
   Prezantimi
Ktu mund ta prezantoni veten qė tju njohin tjerėt mė mir
1.633 44
    Statusi
27.07.2018 00:19 nga dj_mali
   Dashuria dhe Shoqeria
Kėtu mund tė bisedoni , postoni tema rreth dashurisė dhe shoqėris
5.442 57
  Fragezeichen  Nese dashuria jote do te ishte...
17.01.2018 04:32 nga Maylinda
   Parashikimi
230 10
    Nëse vajzat e kishin nen-kontr...
23.05.2017 12:20 nga KIMI
   Për Poezi
Dėrgo Poezitė tuaj nė kėt Kategie
3.238 436
    "Poezi"
23.05.2019 00:33 nga KIMI
   Për Fotografi të bukra
Kėtu vetem pėr Foto tė bukra!
1.889 120
    Foto-Qesharake
05.08.2016 16:33 nga Maylinda
   Përshendetje dhe Urimet
Pėrshendet dhe uro Datlindjen Shokve dhe Anėtarve
12.080 351
    Pershendesim anetaret me ndonj...
29.06.2019 05:45 nga Maylinda
   Votimet
Votoni
3.305 80
  Pfeil  Cila gjini prin ne dedi24.com
03.02.2017 20:56 nga dj_mali
   Lojrat Fituese
199 9
    Sa Vjet I ka dedi4u sa esht i ...
03.12.2010 23:54 nga dedi4u
   Barcoleta
Te argetohumi me Barcoleta!
302 30
    pse qan viqi kush e din treg...
14.02.2017 00:43 nga dj_mali
   Mirë se vjen
Pėr Regjistrime tė rea.
12 1
    Po vjen muaji i Ramazanit
18.08.2009 15:25 nga Ebu
   Ligjerata Islame
Ligjerata Islame
67 39
    shum intersante...
13.02.2017 01:04 nga Belinda
Shko tek:

Postim i ri Postim i ri     nuk ka postime tė reja nuk ka postime tė reja     Forumi ėshtė i mbyllur Forumi ėshtė i mbyllur     Forumi gjindet eksternė Forumi gjindet eksternė

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.826 | Dje: 13.631 | Gjithsej: 253.544.682