radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
radiodedi24.com
Arkivi  HTML  Rec 

CH1 (Live/MIX) | CH2 (Balada)


dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: PeDanTi PeDanTi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.434
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.480 dediEURO
21.03.2011 23:39 / Postimi 1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Une e kam njoft edhe Live Bekim Musliun nuk kam fjal per ket Individ sepse ky ka qen nje nder kengtart ma te mir ne gjth shqiptarijen. dhe me vjen shum keq per ndarjen nga kjo bot po keshtu e kish pas jeten ngushllime per ket njeri :)

Signatur: Shumë o ka ma don ka po dalmi sonte huhuh

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 272 272 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
21.03.2011 23:27 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Vllau i Drita Musliu, kengetar i mire kishte qen ka vdekur!!!

Me shum sdii!!!

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Edi Pejonka Edi Pejonka ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.114
Mosha: 20
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 224.200 dediEURO
21.03.2011 19:32 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nuk di asgje per ket ,Kengetare por e e lecova shenimine .Dadese se paska vdek me vjen keq per te ngushllim familjes tina me vjen keq

Signatur:
php:
1:
<?php S' Ka Asnje Mundsi S' Ka As Nje Rast Qe Ne Te Dy Te Mos Jemi Bashk ?>

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 515 515 Vlerėsime Positive / 9 9 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
21.03.2011 11:13 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Bekim musliu, ka qen legjendar ne kumanov, po per fat te keq aj u kon pa kom prej lindjes, ka kendu shum shum mir ;( vellau i Drita Musliu, sa qe kenget e tij sod i ndegjoj me vemendje edhe pse kom qen shum e re , por ai ndrroi jet dhe smundi te shkoj aq shum lart si kta te tjert kengetar ;( Rrespekt kem pas gjith per Bekimin dhe sod e ksja dite permenden kenget e tij se smund te kendoj si aj askushi , JU PERSHENDES ;(

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.574
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 287.551 dediEURO
15.02.2006 20:58 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Asgje hiq per ta sdi..as qe e di kush asht bile

prej ka piku ky ae din najkush

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 434 434 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: chicca03 chicca03 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.191
Mosha: 18
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 31.525 dediEURO
15.02.2006 20:54 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Asgje hiq per ta sdi..as qe e di kush asht bile

Signatur:
Te veshtira jan ditet, kur syri te loton, kur zemra nuk e ka ngat, at qe e don.Loti bie nga Syri, kur ti se shikon,
kur te them Te Dua, te lutem besom...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 68 68 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.574
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 287.551 dediEURO
15.02.2006 17:24 / Postimi 7. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hiq spasna ni per kengetar sen spo ditsha

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 434 434 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
15.02.2006 10:26 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ahahhaha buletin jo por e paskeli deshiren emuzikes se njejt sja kishim prish kurr njani tjetrit e kta kojshit qe ikam hahahaha spo marrin vesh asnjo

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 383 383 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 777
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.750 dediEURO
14.02.2006 21:57 / Postimi 9. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga smira
epo idealje mjera ti qe nuk ke pas raste ta njohesh se i mjeri ka 24 kater vite qe ka ndrue jete e ti ndoshta ende nuk i ke 24 vite hahahh ai ka kenduar kengen niset trimi per gurbet sabuha ne pragun e deres saje kur i mbusha 20 vje ee shumme kenke te cilat tashe perseriten nga te tjeret per ne funde pershendetje kaloni mire me dedi24

Faleminderit për komente Smira se qashtu është.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 581 581 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: smira smira ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 48
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.425 dediEURO
14.02.2006 21:32 / Postimi 10. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: epo idealje mjera ti qe nuk ke pas raste ta njohesh se i mjeri ka 24 kater vite qe ka ndrue jete e ti ndoshta ende nuk i ke 24 vite hahahh ai ka kenduar kengen niset trimi per gurbet sabuha ne pragun e deres saje kur i mbusha 20 vje ee shumme kenke te cilat tashe perseriten nga te tjeret per ne funde pershendetje kaloni mire me dedi24

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
14.02.2006 20:39 / Postimi 11. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: buletin mir po bajshmi me pa kan kojshi na dy kurr spaskemi meu perla hahahahahaha

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 383 383 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
14.02.2006 18:42 / Postimi 12. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: E tash te marri vesh bravo tungii kalo mir

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
14.02.2006 15:04 / Postimi 13. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qy smira thot i mjeri u ikam dy kaseta un se kom asnjo e spo tham mjera une

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 383 383 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: smira smira ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 48
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.425 dediEURO
14.02.2006 10:39 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: pershendetje artor bekim musliun e njofim dhe ai ka qen vllau i drites ka qene nga kumanova legjendare i ka pase 12 kaseta pore ne ate kohe i mjeri kure ka kenduar nuk ka pas cd apo ndoshta ne nuk kemi pase mundesi te dime se ai ka kenduar prej kure ka qene i vogel por me kaseta ka fillue prej vitit 86 si dhe neper dasma ka kenduar kuptohet ka qene shum i mire i mjeri une i kame 2 kaseta por nuk jane kvalitet se jane tevjetra

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
13.02.2006 20:01 / Postimi 15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Artori ku mbete ti o inson te banem ispat per at kushtin e ma su doke ake ni qe kam fitu ej?

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 383 383 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shkupjani Shkupjani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 121
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.300 dediEURO
13.02.2006 19:29 / Postimi 16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga ARTORi
Shoki dhe Shkupjani ky njei ka kendu ne vitet 80 dhe 90 dhe ka qen nje nder te part qe ka filluar te kendoj me sint dhe sot shumica ja kan vjedh kenget.
E shum shpejt do ta vendosi Albumin e tij dhe do ta ndegjoni.
Me Nderime Artori


O shoku Artor ai me siguri ka këndue prej viteve 80 me sint veq, por sa ka arrit dej sot. Se prej viteve 80:a ka 26 vjet shoku jem. E si këngtar duhesh të kesh suksesë, por edhe të ishte vetëm një këngtar që këndon me sint ai normalisht duhët të jet i njohur për at stillin e vet. Ashtu mendoj un. Por sido qoft ka dikush që e adhurojn e ka dikush qe se ngon hiq bile, krejt s'jan një soj.

Me nderrime//Shkupjani

Signatur: E sotmja shkoj, e nesërmja nuk dihët...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
13.02.2006 19:25 / Postimi 17. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mir bulent edhe une ngoj hip hop rnb etj. po une e kam fjalen me muzikat shhiptare tema asht per muzikat shiptare tung vlla klm

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elvira Elvira ėshtė Femerore Offline
Shenime: 468
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.525 dediEURO
13.02.2006 11:23 / Postimi 18. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Aha tani me kujtohen nje këngë qe e kom ndigju nga ky person , e cila eshte shum e trishtushme!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 5 5 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
13.02.2006 06:46 / Postimi 19. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e hala sjjam njoftu me bekim salihun veq kur njoftohem do ju tregoj mendimin tim

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 383 383 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 22:16 / Postimi 20. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shkat kan bae tye be muzikat tallava a pse veshi i majt te dhemb a sun po i ndegjojsh edhe artori qe e ka qet ket tem mir na sedim po aj mundohet me na kallzu eju po thoni se njehim normal ne vitet 80- 90 po ngjoje bre nji her qka po tregon mos shkruj pa lidhje

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 777
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.750 dediEURO
12.02.2006 21:25 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga buletini
Citati:
Oregjinal nga ARTORi
Qka dini të më thoni për një ndër legjendat e para te muzikes shqipe me sint e që këngët e tij janë vjedhur krejt, dhe a ka kush naj album të tij.
Pres Komente
me Nderime ARTORi

shum interesant ky te koka Legjendar e une per vete kurr emrin nuk ja pasna ndegjue keti Kengetari hahahahaha

Buletin Normal asht kjo se tash secili e ka shijen e vet per muzik edhe kon e ndegjon, por edhe per atë po kam qef me fol për kët njeri të harruar e qe na mendojm se të gjitha kenget jan vjedhur prej turqishtes por ka pas edhe ata e asi qe vet e kan kriju muziken.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 581 581 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 20:52 / Postimi 22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ok artor sedi vallahi du me e ndegju por ku ta marr ani ti me venu ketu mir dot jet tung te pershendes

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 777
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.750 dediEURO
12.02.2006 20:43 / Postimi 23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shoki dhe Shkupjani ky njei ka kendu ne vitet 80 dhe 90 dhe ka qen nje nder te part qe ka filluar te kendoj me sint dhe sot shumica ja kan vjedh kenget.
E shum shpejt do ta vendosi Albumin e tij dhe do ta ndegjoni.
Me Nderime Artori

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 581 581 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 19:42 / Postimi 24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e kam ni ket emre por se kam ndegju

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shkupjani Shkupjani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 121
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.300 dediEURO
12.02.2006 14:08 / Postimi 25. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ej mfalni po sedij bre pse po myti me gjet informacione për kta. Po asht thjesht ni kangtar që i mledh do pare per qdo koncert, darsem, dhe album ku vajton. Nëse duhet të dim dicka për artistet, duhet at here për ata që gjith populli i njeh. Për ndryshe kan do numra neper kaseta apo cd te telefonave thirrni dhe vetni hehehehehee

Signatur: E sotmja shkoj, e nesërmja nuk dihët...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 20.224 | Dje: 16.317 | Gjithsej: 243.695.038