radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Ligjerata Islame » Irfan Salihu - Tema të ndryshme Islame
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes Irfan Salihu - Tema të ndryshme Islame


Informatat nga: Ebu Ebu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 199
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.725 dediEURO
06.08.2009 03:06 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Irfan Salihu Kush eshte haxhi Dallaveregji
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Selam alykum vllezer musliman disa ligjerat nga ligjerata Irfan Salihu

Pėr tė shkarkuar nga Ebu: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Irfan Salihu_1.mp3 [Play] - [Youtube]
Irfan SalihuDija eshte dy lloje.mp3 [Play] - [Youtube]
Irfan Salihu Kush eshte haxhi Dallaveregji.mp3 [Play] - [Youtube]
Irfan SalihuDija eshte dy lloje.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ebu Ebu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 199
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.725 dediEURO
29.07.2009 00:51 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. Obligimi i gruas ndaj burrit ifran salihu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Obligimi i gruas ndaj burrit ifran salihu dhe Obligimi i burrit ndaj gruas ifran salihu

Pėr tė shkarkuar nga Ebu: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Obligimi i gruas ndaj burrit ifran salihu mp3.mp3 [Play] - [Youtube]
Obligimi i burrit ndaj gruas ifran salihu.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Adja06 Adja06 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 40
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.200 dediEURO
28.07.2009 12:49 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Allahu ju shpërbleft me Xhennetin Firdeus inshAllah për këto ligjërata vëlla shumë jan të dobishme, dhe shpresoj që dhe shumë nga ne të ndëgjojm gjëra të tilla dhe të kemi ndikim positiv dhe dobi nga to!
Ju përshendes e All-llahu ju ruajt AMIN!

Signatur: Nëse nuk shkruan që ti bësh dobi tjerëve, atëhere lexo që ti bësh dobi vetës!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 28 28 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ebu Ebu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 199
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.725 dediEURO
25.07.2009 15:49 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ju shperbleft allahu gjithve per ket Snickersi qashtu vlla i nderuar se kto na kan mungu shum neve e salem alykum dedin e gjithve

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 29.843 dediEURO
25.07.2009 13:40 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Edhe disa ligjerata tjera nga Irfan Salihu... ndegjim tekendshem !!

Pėr tė shkarkuar nga Snickersi**: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shoqerimi me njerez me te ditur per marrjen e dituris.mp3 [Play] - [Youtube]
Martesa.mp3 [Play] - [Youtube]
Krimi i prostitucionit ( pjesa 1 ).mp3 [Play] - [Youtube]
Krimi i prostitucionit ( Pjesa e 2 ).mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 29.843 dediEURO
25.07.2009 09:52 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. Irfan Salihu - Tema të ndryshme Islame
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ketu jan Disa Tema Islame teLigjeruara nga Irfan Salihu..

Allahu e Shperbleft Dedin i cilli pa hezitim pranoi me qene nje kategori Extra ' Tema Islame '
Antar ju lutem nese deshironi me postu Ligjerata mos i qitni cdo ligjerat nga nje Teme por psh. nese keni te Irfan Salihut ateher postoni ketu e nese te ndonje ligjeruesi tjeter ateher vendosni temen sikur une vetem me emrin e ligjeruesit tjeter ...
Ndegjim te kendshem Lusim Zotin qe te kemi dobi nga degjimi i ketyre ligjeratave !!!


Pėr tė shkarkuar nga Snickersi**: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Qfar ka pas Pavarsis.mp3 [Play] - [Youtube]
Alkooli Shkatrrim i cdo sedi.mp3 [Play] - [Youtube]
Krenaria me Islamin.mp3 [Play] - [Youtube]
Tre sende e percjellin njeriun te Varri.mp3 [Play] - [Youtube]
Te punuarit ne pune te mira.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 15.391 | Dje: 21.000 | Gjithsej: 245.214.406