radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
Zgjidhė Kategorinė e Videos: | | |
Rezarta Hoxhaj ft. Vitori Balili - Dy Motra | nga SStyLe Video tė ngjajshme...

  • Currently 7.00/10
vid3347. Vlerėsimet: 7.0/10 (1 Vote deri me tani) Ju keni Vlerėsuar.


Motrat Mustafa - Kuq e zi
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyle
2014-11-08 | Kl. 1175 8.0/10


Labinot Rexha-NOTI - Motra jone
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2014-07-03 | Kl. 508 0.0/10


Motrat Mustafa - Do te kthehem 2014
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2014-07-03 | Kl. 2429 10.0/10


Motrat Bujari - Sonte kendohet
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2013-12-07 | Kl. 1548 1.0/10


Motrat Duhani ft. Jetoni Vogel - Si bombon
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-09-16 | Kl. 1087 1.0/10


Motrat Mustafa - Hallall
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-06-23 | Kl. 1192 10.0/10


Motrat Bushi - kthehu kthehu zemer ti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2013-04-27 | Kl. 1177 10.0/10


Motrat Hajzeri - Rruges per Prishtin
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2013-03-24 | Kl. 723 0.0/10


Valbona Spahiu - Motra jem binjake
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2013-02-07 | Kl. 905 6.5/10


Besim Krasniqi dhe Motrat Mustafa - Perhajr na qoft
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2012-11-05 | Kl. 908 0.0/10


Motrat Libohova ft. Silva Gunbardhi - Remix
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-10-28 | Kl. 902 10.0/10


Rezarta Hoxhaj - Vajzat e jugut
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-10-28 | Kl. 694 0.0/10


Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha - Motra me vellane
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-09-26 | Kl. 953 7.0/10


Motrat Mustafa - Fukaraja
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-09-15 | Kl. 733 0.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2014)
Update i fundit: 29.05.2014

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2015 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe Kodimi - dedi4u (C)

Vizitat Sot: 63.931 | Dje: 161.845 | Gjithsej: 182.575.448