radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » MP3_Down/Up » DIRECT_DOWNLOADS » Interpretet - S (Sh) » Shyhrete Behluli
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes Shyhrete Behluli 9 Votime - Mesatare: 8,569 Votime - Mesatare: 8,569 Votime - Mesatare: 8,569 Votime - Mesatare: 8,56


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
11.07.2014 04:56 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: :)

Pėr tė shkarkuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Dritë e diell të ka nana 2014.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - BIjat n'dasëm 2014.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Sa mas dore më ke lanë 2014.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Bandilli i Qarshisë 2014.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Moj Qershi 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 370 370 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.682
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.291.722 dediEURO
10.07.2014 18:37 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ;)

Filat e shtuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Dashnija si deka 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: edhe pse sfolum ne dy te pakten mos fol per mu
cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjetonVlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1467 1467 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: beni_gjilann beni_gjilann ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.179
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 33.344 dediEURO
14.05.2014 20:37 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli-shtepia e vjeter
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shum prekseee

Filat e shtuar nga beni_gjilann: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Shtepi e vjeter.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Në mengjes apo ne mbrëmje,,, heret apo vonë,,,, Radio Dedi qdo herë ju disponon !!!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 519 519 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.682
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.291.722 dediEURO
09.01.2014 14:28 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ;)

Filat e shtuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa - Ku na mbet dashuria 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: edhe pse sfolum ne dy te pakten mos fol per mu
cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjetonVlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1467 1467 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.682
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.291.722 dediEURO
08.01.2014 02:28 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ;)

Filat e shtuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Cun me pare 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: edhe pse sfolum ne dy te pakten mos fol per mu
cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjetonVlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1467 1467 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.682
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.291.722 dediEURO
05.07.2013 15:52 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Degjim te kendshem

Pėr tė shkarkuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Ah kjo skamje 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Ai fustan i zi 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Dasma e dajes 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Je si rrush 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Kur lidhen dy zemra 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Vaj vaj kjo dynja 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Veq ndry tkisha mbajte ty 2013.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: edhe pse sfolum ne dy te pakten mos fol per mu
cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjetonVlerėsimet:
Ky Postim ka 5 Vlerėsime
Vlerėsimet 1467 1467 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.218
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 629.593 dediEURO
18.06.2013 21:54 / Postimi 7. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
- Shyhrete Behluli -
Gezim e lote


Degjim te kendshemm.. =)


Filat e shtuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Gezim e lote.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 2744 2744 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
14.12.2012 09:34 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shyrete Behluli - Lum Ajo Motra Qe Te Ka 2013 8-)

Filat e shtuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyrete Behluli - Lum Ajo Motra Qe Te Ka 2013.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1021 1021 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
25.11.2012 17:12 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 8-)

Filat e shtuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli dhe Poni Karanfilaj - Jemi motra te shperndara 2012.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1021 1021 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
04.07.2012 15:12 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shyhrete Behluli 2012

Pėr tė shkarkuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
01 Shyhrete Behluli - Lum Ajo Moter Qe Te Ka 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
09 Shyhrete Behluli - Baba e Nana Te Kan Rrit 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
08 Shyhrete Behluli - Kater Zemra 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
07 Shyhrete Behluli - Per her Te Par Dashurin Fillova 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
06 Shyhrete Behluli - Me Ka Vra Dashnia Jote 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
05 Shyhrete Behluli - Mos u Bo Rob i Lotit 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
04 Shyhrete Behluli - Knaqu Rini 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
03 Shyhrete Behluli - Banja Qejfin Vetes 2012.mp3 [Play] - [Youtube]
02 Shyhrete Behluli - Dy Tupana 2012.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1021 1021 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.218
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 629.593 dediEURO
14.07.2011 15:59 / Postimi 11. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
>> Shyhrete Behluli <<
2011

Degjim te kendshme!! ;) =)


Pėr tė shkarkuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Banu gati 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - E bika shiu pushu 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Hajde nuse reja jeme 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Karajfil ne bashqe 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Lujma lujma doren 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Ma te mir me u ba 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Mirmrama i zoti i shpis 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Moj e mira ne der te stanit 2011.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete behluli - Lum unaza ne doren tende 2011.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 10 Vlerėsime
Vlerėsimet 2744 2744 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
28.01.2011 00:54 / Postimi 12. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 8) 8) 8) 8) :D

Filat e shtuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete_Behluli_2011_-_Mallë_kam_pas.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1021 1021 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.218
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 629.593 dediEURO
06.12.2010 14:55 / Postimi 13. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Shyhrete Behluli
Ende e Duaju deshirojj degjim te kendshem!! :D ;)


Filat e shtuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Ende e Dua.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 2744 2744 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
06.07.2010 04:14 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. Shyrete Beluli 2010
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem nga www.Radiodedi24.com 8)

Pėr tė shkarkuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Jetoj ne kurbet 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Lemza 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Me shikojne me buze ne gaz 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Ma t`ri s`mujm me u ba 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Kunatat 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Quni i pleqnise 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - S`paske pas nje pike meshire 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Te kam mik, me ke mike 2010.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli CD Cover Front.jpg

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 11 Vlerėsime
Vlerėsimet 1021 1021 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.218
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 629.593 dediEURO
23.06.2010 22:44 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Shyhrete Behluli
- Nenes
- Pendohu
ju deshiroj degjim te kendshem


Pėr tė shkarkuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Nenes.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Pendohu.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 6 Vlerėsime
Vlerėsimet 2744 2744 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
19.12.2009 21:27 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. RE: Shyhrete Behluli - Sinan Hoxha
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ju pershendes ni keng shum e bukur

Shyhrete Behluli dhe Sinan Hoxha
2010


Filat e shtuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli & Sinan Hoxha - Kendoma kengen 2010.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 10 Vlerėsime
Vlerėsimet 1414 1414 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.384
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.573 dediEURO
16.12.2009 00:44 / Postimi 17. nė kėtė Faqe. Pfeil Mos E Le Pa e Ngu !!!!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mos e le pa e ndegju ;)

Filat e shtuar nga buli_vu: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Sjam jelet e sjam fustan 2010.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 392 392 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
27.06.2009 22:28 / Postimi 18. nė kėtė Faqe. Pfeil Shyhrete Behluli - Album - 2009 - Iku beqaria
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Shyhrete Behluli - Album - 2009 - Iku beqaria

Ju pershendes dhe ju deshiroj ndegjim te kendshem


Pėr tė shkarkuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Djali fukara.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Do te pendohesh.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Ende te dua.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Iku beqaria.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Me deshte me hile.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Medvegje toka ime.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Potpuri.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Pyes per ty.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 9 Vlerėsime
Vlerėsimet 1414 1414 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Pizza Dj-Pizza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 77
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.930 dediEURO
20.06.2008 17:03 / Postimi 19. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli - Dasma Kosovare 2008
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ju deshiroj ndegjim te këndshem

Pėr tė shkarkuar nga Dj-Pizza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
01 Shyhrete Behluli - Dasma Kosovare.mp3 [Play] - [Youtube]
02 Shyhrete Behluli - Vakti i Mire.mp3 [Play] - [Youtube]
03 Shyhrete Behluli - Për një Fjalë.mp3 [Play] - [Youtube]
04 Shyhrete Behluli - Uron Nana Djalin.mp3 [Play] - [Youtube]
05 Shyhrete Behluli - Xhelozia.mp3 [Play] - [Youtube]
06 Shyhrete Behluli - Pasanik e Fukara.mp3 [Play] - [Youtube]
07 Shyhrete Behluli - Nuk Te Pata Kismet.mp3 [Play] - [Youtube]
08 Shyhrete Behluli - Hajde Nuse.mp3 [Play] - [Youtube]
09 Shyhrete Behluli - Rrushja e Rexhës.mp3 [Play] - [Youtube]
10 Shyhrete Behluli - Kush Je Ti.mp3 [Play] - [Youtube]
11 Shyhrete Behluli - Rejat e Sotit.mp3 [Play] - [Youtube]
12 Shyhrete Behluli - O Me Ty, O Pa Ty.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyrete Behluli.jpg

Signatur: * Naimi *

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 9 Vlerėsime
Vlerėsimet 131 131 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 902
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
19.12.2007 23:23 / Postimi 20. nė kėtė Faqe. Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli - 2008
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nje album i ri...

ndegjim te kendshem...

Pėr tė shkarkuar nga valmir9: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
01. Ah Dashni Ah Dashni.mp3 [Play] - [Youtube]
02. Her Si Mjal Her Si Pelim.mp3 [Play] - [Youtube]
03. Kur Ty Te Takoj.mp3 [Play] - [Youtube]
04. Ty Skam Zemer Jo Me Te Dhane.mp3 [Play] - [Youtube]
05. Ku Jemi Sot.mp3 [Play] - [Youtube]
06. Hajde Hajde O Dasmore.mp3 [Play] - [Youtube]
07. Po Te Pres Po Te Pres.mp3 [Play] - [Youtube]
08. Pyete Zemren Tende.mp3 [Play] - [Youtube]
09. Nja Nja e Kam Dashte.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 11 Vlerėsime
Vlerėsimet 1559 1559 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.289
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 155.464 dediEURO
13.11.2007 08:26 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shyhretja nje kenge me Coronen .... Nje kohe u kan HIT neper radiot dhe Tv e ndrsyhme ne Kosove e Maqedoni ....
Ndoshta keni deshire ta ndegjoni prap ....

Inqizimi osht xix, prej kasete ama e kom rregullu dhe ma i mire se ne CD osht:) heheh


Filat e shtuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Moj e mira spectralizer.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1095 1095 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
23.07.2007 17:24 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. Shyrehte Behluli - Je ma e mira 2007
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Vetem per ju Antar te nderuar Albumi ma i ri nga Shyrehte Behluli
Ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj ndegjim te kendshem.

*Dj Noki* & dedi24.com


Pėr tė shkarkuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Shyhrete Behluli - Bija o moj bija.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Dola n pengjere.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Fjael as leter.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Je ma e mira.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Jeta me art.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Kush ka than.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Le te flasin.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - N darsem t halles.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - O me ty o pa ty.mp3 [Play] - [Youtube]
Shyhrete Behluli - Pavaresia.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 13 Vlerėsime
Vlerėsimet 1414 1414 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 8.117
Mosha: 35
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 334.130 dediEURO
06.11.2005 19:25 / Postimi 23. nė kėtė Faqe. Shyhrete Behluli
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shyhrete Behluli - 2005

Pėr tė shkarkuar nga dedi4u: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
01. Moj e mira e kesaj mahalle.mp3 [Play] - [Youtube]
02. Moj fisnike.mp3 [Play] - [Youtube]
03. Luj moj qike.mp3 [Play] - [Youtube]
04. Kush te tha qe nuk te dua.mp3 [Play] - [Youtube]
05. Veq kush esht nane hallin ma din.wma [Play] - [Youtube]
06. Po e le ket shtepi.mp3 [Play] - [Youtube]
07. Moj e mira ne ate shpat.mp3 [Play] - [Youtube]
08. Mos mbaj meri.wma [Play] - [Youtube]
09. Ylli qe nuk shuhet.mp3 [Play] - [Youtube]
10. Rralle kam pa kesi bukurie.mp3 [Play] - [Youtube]
11. Duje vjehrren nuse.wma [Play] - [Youtube]
Cover 1.jpg

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 9 Vlerėsime
Vlerėsimet 1592 1592 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2015 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe Kodimi - dedi4u (C)

Vizitat Sot: 44.081 | Dje: 82.791 | Gjithsej: 184.998.078