radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Përshendetje dhe Urimet » *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes *Shume Urime Per Ditlindje Jura* 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Vetoni84 Offline
Shenime: 42
Mosha: 26
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.095 dediEURO
22.05.2010 00:35 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pakez me vones shoki..
Jura---------------------------------------------------------------------- -----
-----
Urime edhe prej meje Ditelindjen me gjitha tmirat ne jet tu plotsofshin deshirat

Signatur: Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher ,(Tina) dhe t'a largoj ket merz

TINA.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 6 6 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
21.05.2010 23:35 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime jura te pershendes dhe te gjithat te mirat ne jet.....

Signatur:


stop=1&autoplay=0&showinfo=0&showvolume=1&width=420 />

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1407 1407 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 28.450
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 610.343 dediEURO
21.05.2010 23:21 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime juraaa te uroj çdo te mire!!!

Signatur:
- Ēdo gje ka nje arsye, asgje nuk ndodh rastesishte.. Rastesia nuk egziston... ss  
i Zemer Prizren
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2706 2706 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 7.881
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 327.055 dediEURO
21.05.2010 22:33 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Lena*
jura dedi ka than pse spo vdes huauhahuahuauh je plak huahuahuahuauhahuhu
hajgare pasi sot erdhe online edhe nje her urime...

:P :P :P :P

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1563 1563 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedinaa dedina ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.926
Mosha: 20
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 357.121 dediEURO
21.05.2010 22:26 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime edhe nga une

Signatur:

Nje dhimbje e vertete nuk eshte kur rrjedhin lotet nga faqet e tua, por kur i mban lotet brenda me buzeqeshjen ne fytyre, duke i fshir lotet dikujt tjeter

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
21.05.2010 21:02 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jura urime edhe nga un ditlindja i mbushes 100 vjet me gezim dhe lumturi :) :) :)

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 122 122 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lolababy Lolababy ėshtė Femerore Offline
Shenime: 632
Mosha: 22
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.800 dediEURO
21.05.2010 16:04 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une Ditlindja Jura u bofsh plak 100 vjet :D :D :D

Signatur: .....Nuk Jam Ma e Mira, Po Ma Te Mir Se Un S´ka.....

=) =) =) =) =) =)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 27 27 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: jura jura ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.027
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 28.850 dediEURO
21.05.2010 15:19 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Lena*
urime ditlindjen vlla i dashur jura te uroj gjitha te mirat ne jet.gezimi ,shendeti dhe lumturia qofshin gjithnje me ty. me respekt nga *Lena*-(Peshorja)Flm shuuuuum shuuuuuum separi iniciatoren qe ka hap temen Lenen, respekte
ju falnederoi te gjitheve perzemersisht per urimet qe keni bere, jeni me te mireeeett

Signatur: jura

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 125 125 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
21.05.2010 15:04 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jura dedi ka than pse spo vdes huauhahuahuauh je plak huahuahuahuauhahuhu
hajgare pasi sot erdhe online edhe nje her urime...

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 166 166 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *YLLKA* *YLLKA* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.166
Postimi imė i pari
Pasuria: 299.500 dediEURO
19.05.2010 00:34 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: gjithashtu i bashkangjitem keti urimi


****URIME***ditlindja i bofsh edhe 100 tjera fati e lumturia te percjellt ne gjdo hap te jetes

Signatur: Mund te flasesh qfar do per mua,por nuk mund te marresh at qe un dua. Nese dikush flet per ty keq nga prapa do te thot qe ti je shume perpara... ,

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 384 384 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ariana Ariana ėshtė Femerore Offline
Shenime: 99
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.750 dediEURO
18.05.2010 21:37 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjith ashtu edhe nga une

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 9 9 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.590
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.583 dediEURO
18.05.2010 20:53 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jura te uroj dhe une Ditelindjen,jete sa me te lumtur dhe shendet te mire..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 287 287 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: PeDanTi PeDanTi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.407
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.780 dediEURO
18.05.2010 20:50 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une Ditlindja Jura u bofsh plak 100 vjet

Signatur: Shumë o ka ma don ka po dalmi sonte huhuh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 268 268 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: engjull engjull ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.945
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.949 dediEURO
18.05.2010 18:52 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une dhe gjdo te mira

Signatur: Baki_Sat

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 292 292 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
18.05.2010 16:56 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditelindja i befsh 100 vite te lumtura

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mimoza87 Mimoza87 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 80
Mosha: ?
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.115 dediEURO
18.05.2010 14:05 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime Ditelindjen jura i befsh edhe 100 te tjera me shendet e gezime /

Signatur: .*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ : (´¸.•*´¯`*•-->>>> …~ ~…!
¨˜"º••º°"˜¨¨˜"º••º°"˜¨¨˜"º••º°"˜¨¨¨˜"º••º°"˜¨¨¨˜"°••º°"˜¨¨¨˜"°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 15 15 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.014
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.322 dediEURO
18.05.2010 13:52 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjithashtu edhe nga une urime te uroj fat dhe lumturi ne jet

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1011 1011 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Driton .S Driton .S ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 62
Mosha: 23
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.830 dediEURO
18.05.2010 13:49 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjithashtu edhe ne emer ti urimmmmmm jura ditlindja

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 13 13 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shpresa21 shpresa21 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.003
Mosha: ??
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 30.994 dediEURO
18.05.2010 13:38 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditlindja dhe ngo une jura ishalla me gzime ne jet

Signatur: e bukur esht fjala NENE
pse pa te jetoi
e di se je diku larg
pershendetie te dergoi

do t puth nga larg
sa shum t kerkoi
ku mund te gjei
nier te perqafoi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: isaaaaa isaaaaa ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.249
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 105.275 dediEURO
18.05.2010 13:23 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditlindja dhe ishalla jeton me gzime ne jet ...

Signatur: Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por tradhtin kurr mos e mendo.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 105 105 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 7.881
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 327.055 dediEURO
18.05.2010 13:19 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Dilindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shum urime jura, ishalla jeton gjat ..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1563 1563 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
18.05.2010 13:16 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime ditlindjen vlla i dashur jura te uroj gjitha te mirat ne jet.gezimi ,shendeti dhe lumturia qofshin gjithnje me ty. me respekt nga *Lena*-(Peshorja)

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 166 166 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2014 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe Kodimi - dedi4u (C)

Vizitat Sot: 24.200 | Dje: 114.477 | Gjithsej: 176.584.169