radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
Emri: Fjalėkalimi:
Regjistrohuni | Kam harruar Fjalėkalimin
dedi24.com - load your albanian music » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Hap nė PDF / Ruaj nė PDF| Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Faqet (4): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Pėrgjigju
Shko tek fundi i Faqes Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju.. 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: ErKaNi-x ErKaNi-x ėshtė Mashkullore punon diqka Offline
Shenime: 455
Mosha: °°
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 14.120 dediEURO
31.10.2008 23:14 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne Jete Kemi Gjera Dhe Persona Te Cilet Kane Vlere Te Pacmushme Per Ne Por C`Fare Eshte Verteta Gjeja Me e Cmuar Per Juu.. ?


Personalisht Per Mua Eshte

1: Familja
2: Nderi
3: Shoqeria

Etjee..

Signatur: Spo Nalna Po,FlaSs.... =) Po te Pengoj Plasss

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 60 60 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
01.11.2008 15:36 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga KaniBB
Ne Jete Kemi Gjera Dhe Persona Te Cilet Kane Vlere Te Pacmushme Per Ne Por C`Fare Eshte Verteta Gjeja Me e Cmuar Per Juu.. ?


Personalisht Per Mua Eshte

1: Familja
2: Nderi
3: Shoqeria

Etjee..


edhe D A SH U R I A :(

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 89 89 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
01.11.2008 16:12 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jon do sene qe vlejn shum ma shum se Ari...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 79 79 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SHOKO SHOKO ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 409
Postimi imė i pari
Pasuria: 10.480 dediEURO
01.11.2008 19:50 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nga te gjitha qe i ke permend KaniBB un mendoi se per mua eshte me e vlefshme ;

Nderi..nese kam Nder(ndergjegjeje te pastert) atehere i kam te gjitha..sepse pa nder nuk kam as familje ,as shoqeri,as dashuri e as asgje tjeter
Nese e kam ndergjegjejen e pastert dhe nuk i mbetem borxh askujt per te mir kjo vlen shum!Per keq do ti mbetem borxh secilit qe kerkon te keqen nga un sepse ate nuk e gjen te un!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 34 34 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Qatani Qatani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.858
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 51.475 dediEURO
01.11.2008 22:08 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: dhe per mu dashuria njerzore familjare dhe respekti

pasonia ste vyn kur ski nder e respekt e dashni

paaaaaaaaa qfar teme shum emir

Signatur: Timi_qatani

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 31 31 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
01.11.2008 22:52 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Citati:
Oregjinal nga KaniBB
Ne Jete Kemi Gjera Dhe Persona Te Cilet Kane Vlere Te Pacmushme Per Ne Por C`Fare Eshte Verteta Gjeja Me e Cmuar Per Juu.. ?


Personalisht Per Mua Eshte

1: Familja
2: Nderi
3: Shoqeria

Etjee..


edhe D A SH U R I A :(

o kuku.com kuhs po folka per dashuri e padashurunja hahahahaha


edhe per mue jan keto 4

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore mungon/away Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
26.04.2009 15:34 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familja..
Familja dhe
prap Familjaaaaaa qe e dua teper....

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 313 313 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: donna donna ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.281
Mosha: 23
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.977 dediEURO
27.04.2009 16:11 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familjaaaaaaa

Signatur: Kur ti linde qave kurse te tjeret qeshen, jetoje jeten ne at menyr
qe kur te vdesesh te shkosh i qeshur kurse te tjeret te qajn

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 38 38 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valajee valajee ėshtė Femerore Offline
Shenime: 26
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 875 dediEURO
30.04.2009 13:16 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Permu ne ket jet esht më e shtrejta familie jem,dashria jo se si kom punt mir diqka,edhe spo ma nin hiq ama .hehehehehehhee

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: N!La N!La ėshtė Femerore mungon/away Offline
Shenime: 1.877
Postimi imė i pari
Pasuria: 49.953 dediEURO
01.05.2009 23:55 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: --->FAMILJA, sepse familjen smund ta zavendsoje askush, dhe askush ste don si familja jote
---->DASHURIA,sepse pa to nuk jetohet, kot se ke gjithcka kur ske dashuri, ta kerkon zemra...
----->NDERI, te kesh nder, sepse kur ke nder krejt te duan, te nderojn dhe te respektojn, ke gati gjithcka dhe shoqerin e vertet.

Signatur:
*Mos E Humb Kohen Se Do Ta Kerkojsh Nje Dite Ate Por Nuk Do Te Kthehet Me Kurre..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 181 181 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Balada Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
02.05.2009 02:49 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familja ime e ngusht

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
02.05.2009 03:20 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjeja me e shtrenjte per mua ne radhe te pare eshte FAMILJA ime,pastaj jane njerezit te cilet i dua dhe me duan.

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.383
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.548 dediEURO
04.06.2009 23:51 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjeja me e shtrenjet per mua sigurisht qe eshte familja .

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.853 dediEURO
05.06.2009 09:17 / Postimi 14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tek une IMANI , kur kam imanin kam familjen,kam nderin,kam respektin,kam diturin,kam maturin,kam besnikerin,kam moralin,kam shoqeri te pastej dhe NUK e kam gjejen me te ndyten ''amoralitetin'' per kete Falenderoi Zotin Elhamdulilah !!!!!!!

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore punon diqka Offline
Shenime: 17.972
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.068.850 dediEURO
09.01.2010 13:18 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familj
Dashuria
SHoqerija
Nderi
tani te tjerat vin me ren

Signatur: [/url]
cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1304 1304 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyLe SStyLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 26.559
Mosha: 24
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 556.193 dediEURO
09.01.2010 13:28 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Për mua më e shtrenjtë ësht dashuria për të afrit të mi dhe për gjith ata që i duaa tjeter gjën nuk vlen më shum se dashuria!!!

Signatur:
Behu zot i vetes..!!
Ma kan inati mileti se realiteti vran...
No copy, no paste..! 100% SStyLe... 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2525 2525 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
09.01.2010 14:37 / Postimi 17. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga ErKaNi-x
Ne Jete Kemi Gjera Dhe Persona Te Cilet Kane Vlere Te Pacmushme Per Ne Por C`Fare Eshte Verteta Gjeja Me e Cmuar Per Juu.. ?


Personalisht Per Mua Eshte

1: Familja
2: Nderi
3: Shoqeria

Etjee..


keto trija qe i paske permend i nderuar...

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 162 162 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore punon diqka Offline
Shenime: 5.014
Mosha: xx
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.322 dediEURO
09.01.2010 15:20 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjeje ma e shtrit per mu esht shendeti Nr1 pastja tjerat vin me radhee

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 942 942 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
09.01.2010 16:56 / Postimi 19. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: dashurija...mirkuptimi

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 162 162 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore mungon/away Offline
Shenime: 6.690
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.771 dediEURO
30.03.2010 17:15 / Postimi 20. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familja,nderi, puna

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysi Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.767
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 264.376 dediEURO
30.03.2010 20:48 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: familja dhe dhe personaliteti im

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 395 395 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
30.03.2010 20:52 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Burri im dhe djali im
por edhe shendeti

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 162 162 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Netaaa Netaaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 86
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.275 dediEURO
30.03.2010 21:24 / Postimi 23. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familja dhe shoqeria reale =)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysi Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.767
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 264.376 dediEURO
30.03.2010 21:25 / Postimi 24. nė kėtė Faqe. RE: Cfare Eshte Gjeja Me e Shtrenjte Per Ju..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shendeti dhe shneti :D

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 395 395 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: linda linda ėshtė Femerore mungon/away Offline
Shenime: 34.994
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.044.150 dediEURO
30.03.2010 21:49 / Postimi 25. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Familja dashuria dhe shendeti

Signatur: Pom vjen inati besom kur po dojn me me ba dam, kur zoti z'don mem ba keq, ti qa hamami po tenton 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1148 1148 Vlerėsime Positive / 5 5 Vlerėsime Negative


Faqet (4): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »

Shko tek:

Vizitat Sot: 82.959 | Dje: 108.822 | Gjithsej: 153.895.451
Home | Kategoritė | Muzika | LogIn/Regjistrimi
dedi24.com (C) 2005 - 2014, coding, programming & design by dedi4u | * dedi24.com ėshtė Emer e regjistruar tek Kompania e regjistrimit pėr Emra nė Gjermani
Gjitha drejtat janė tė Rezervuara | Kjo Faqe pėrmbanė Scripte tė ndryshme ( PHP | Java | SQL | Flash )
Kontakt - eMail: info@dedi24.com
InfoTel: +49 89 41 61 22 62 (Fiks, What“s Up, Viber, SMS)