radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
Emri: Fjalėkalimi:
Regjistrohuni | Kam harruar Fjalėkalimin
dedi24.com - load your albanian music » Profili nga münchen

Profili: münchen | Aktiviteti i fundit: 26.12.2009 18:54

Informatat tė Ndryshme
Pėr tė shikuar Profilin nga münchen dhe Informatat tė ndryshme nė kėtė Profil duhet tė Regjistroheni!

Vizitat Sot: 32.672 | Dje: 72.222 | Gjithsej: 154.406.668
Home | Kategoritė | Muzika | LogIn/Regjistrimi
dedi24.com (C) 2005 - 2014, coding, programming & design by dedi4u | * dedi24.com ėshtė Emer e regjistruar tek Kompania e regjistrimit pėr Emra nė Gjermani
Gjitha drejtat janė tė Rezervuara | Kjo Faqe pėrmbanė Scripte tė ndryshme ( PHP | Java | SQL | Flash )
Kontakt - eMail: info@dedi24.com
InfoTel: +49 89 41 61 22 62 (Fiks, What“s Up, Viber, SMS)