radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
Emri: Fjalėkalimi:
Regjistrohuni | Kam harruar Fjalėkalimin
dedi24.com - load your albanian music » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Hap nė PDF / Ruaj nė PDF| Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Faqet (2): [1] 2 nė vijim
Pėrgjigju
Shko tek fundi i Faqes Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 778
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.775 dediEURO
11.02.2006 14:01 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Qka dini të më thoni për një ndër legjendat e para te muzikes shqipe me sint e që këngët e tij janë vjedhur krejt, dhe a ka kush naj album të tij.
Pres Komente
me Nderime ARTORi

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 522 522 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _BELI_ Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
11.02.2006 14:38 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ? skam plan valla

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: bini bini ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 23
Mosha: 36
Postimi imė i pari
Pasuria: 725 dediEURO
11.02.2006 18:35 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: pash besen kush eshte aj kurr nuk ja pasna ni zanin e kam pas ni kojshi e ka pas emrin nisoj po aj u dek e thash mos u qu dhumpir hehheheheh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elvira Elvira ėshtė Femerore Offline
Shenime: 468
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.525 dediEURO
11.02.2006 18:47 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Për si emer kom ndigju , e per me shum nuk di.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 5 5 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ardixx Ardixx ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.556
Postimi imė i pari
Pasuria: 84.325 dediEURO
11.02.2006 18:59 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: me sa e di une Bekim Musliu ka qen vllavi i Drita Musliut i cili ka pas aksident mos gabofsha dhe ka qen invalid (pa kembe)dhe diku ne fund te vitit 89 apo 90edhe vdes e sa i perket kasetes se ti une e kam ne kaset po jo mp3

Signatur: [i][size=14][color=purple][b]DASHURIJA U JEP MEND ATYRE QE SKAN,NDERSA U MERR MEND ATYRE QE KAN ..........[/b][/color][/size][/i]

[i][size=14][b]NENA ESHTE E VETMJA DASHURI E VERTET DHE E SINQERT NE KETE JET ,DHE PA INTERES........[/b][/size][/i]

[i][size=14][color=#ff0000][b]The day i will stop lovin YOU, is the day when I close my eyes .........[/b][/color][/size][/i]

[SIZE=16][I][B]At qe Zoti nuk me dhuroj ,nuk e kerkoj nga njerzit[/B][/I][/SIZE]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 658 658 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 778
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.775 dediEURO
11.02.2006 21:14 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga ardi03
me sa e di une Bekim Musliu ka qen vllavi i Drita Musliut i cili ka pas aksident mos gabofsha dhe ka qen invalid (pa kembe)dhe diku ne fund te vitit 89 apo 90edhe vdes e sa i perket kasetes se ti une e kam ne kaset po jo mp3

Qai eshte qashtu ka ndodh.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 522 522 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: killa killa ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 7
Postimi imė i pari
Pasuria: 300 dediEURO
12.02.2006 00:42 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une e kam cd e bekim musliut por nuk di si me vendos ketu

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KastriotKuqi KastriotKuqi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 484
Mosha: 23
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 15.675 dediEURO
12.02.2006 00:44 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nuk e njof ...

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 529 529 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 778
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.775 dediEURO
12.02.2006 02:31 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga KastriotKuqi
nuk e njof ...

Kastriot qitina thuj se krejt ja kan vjedh kenget shum shpejt do ta vendosi cd e tina ktu.
Me Nderime ARTORi

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 522 522 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shkupjani Shkupjani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 121
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.300 dediEURO
12.02.2006 14:08 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ej mfalni po sedij bre pse po myti me gjet informacione për kta. Po asht thjesht ni kangtar që i mledh do pare per qdo koncert, darsem, dhe album ku vajton. Nëse duhet të dim dicka për artistet, duhet at here për ata që gjith populli i njeh. Për ndryshe kan do numra neper kaseta apo cd te telefonave thirrni dhe vetni hehehehehee

Signatur: E sotmja shkoj, e nesërmja nuk dihët...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 19:42 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e kam ni ket emre por se kam ndegju

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 778
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.775 dediEURO
12.02.2006 20:43 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shoki dhe Shkupjani ky njei ka kendu ne vitet 80 dhe 90 dhe ka qen nje nder te part qe ka filluar te kendoj me sint dhe sot shumica ja kan vjedh kenget.
E shum shpejt do ta vendosi Albumin e tij dhe do ta ndegjoni.
Me Nderime Artori

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 522 522 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 20:52 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ok artor sedi vallahi du me e ndegju por ku ta marr ani ti me venu ketu mir dot jet tung te pershendes

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 778
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.775 dediEURO
12.02.2006 21:25 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga buletini
Citati:
Oregjinal nga ARTORi
Qka dini të më thoni për një ndër legjendat e para te muzikes shqipe me sint e që këngët e tij janë vjedhur krejt, dhe a ka kush naj album të tij.
Pres Komente
me Nderime ARTORi

shum interesant ky te koka Legjendar e une per vete kurr emrin nuk ja pasna ndegjue keti Kengetari hahahahaha

Buletin Normal asht kjo se tash secili e ka shijen e vet per muzik edhe kon e ndegjon, por edhe per atë po kam qef me fol për kët njeri të harruar e qe na mendojm se të gjitha kenget jan vjedhur prej turqishtes por ka pas edhe ata e asi qe vet e kan kriju muziken.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 522 522 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
12.02.2006 22:16 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shkat kan bae tye be muzikat tallava a pse veshi i majt te dhemb a sun po i ndegjojsh edhe artori qe e ka qet ket tem mir na sedim po aj mundohet me na kallzu eju po thoni se njehim normal ne vitet 80- 90 po ngjoje bre nji her qka po tregon mos shkruj pa lidhje

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.463
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.425 dediEURO
13.02.2006 06:46 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e hala sjjam njoftu me bekim salihun veq kur njoftohem do ju tregoj mendimin tim

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 374 374 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elvira Elvira ėshtė Femerore Offline
Shenime: 468
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.525 dediEURO
13.02.2006 11:23 / Postimi 17. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Aha tani me kujtohen nje këngë qe e kom ndigju nga ky person , e cila eshte shum e trishtushme!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 5 5 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
13.02.2006 19:25 / Postimi 18. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mir bulent edhe une ngoj hip hop rnb etj. po une e kam fjalen me muzikat shhiptare tema asht per muzikat shiptare tung vlla klm

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shkupjani Shkupjani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 121
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.300 dediEURO
13.02.2006 19:29 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga ARTORi
Shoki dhe Shkupjani ky njei ka kendu ne vitet 80 dhe 90 dhe ka qen nje nder te part qe ka filluar te kendoj me sint dhe sot shumica ja kan vjedh kenget.
E shum shpejt do ta vendosi Albumin e tij dhe do ta ndegjoni.
Me Nderime Artori


O shoku Artor ai me siguri ka këndue prej viteve 80 me sint veq, por sa ka arrit dej sot. Se prej viteve 80:a ka 26 vjet shoku jem. E si këngtar duhesh të kesh suksesë, por edhe të ishte vetëm një këngtar që këndon me sint ai normalisht duhët të jet i njohur për at stillin e vet. Ashtu mendoj un. Por sido qoft ka dikush që e adhurojn e ka dikush qe se ngon hiq bile, krejt s'jan një soj.

Me nderrime//Shkupjani

Signatur: E sotmja shkoj, e nesërmja nuk dihët...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.463
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.425 dediEURO
13.02.2006 20:01 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Artori ku mbete ti o inson te banem ispat per at kushtin e ma su doke ake ni qe kam fitu ej?

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 374 374 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: smira smira ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 48
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.425 dediEURO
14.02.2006 10:39 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: pershendetje artor bekim musliun e njofim dhe ai ka qen vllau i drites ka qene nga kumanova legjendare i ka pase 12 kaseta pore ne ate kohe i mjeri kure ka kenduar nuk ka pas cd apo ndoshta ne nuk kemi pase mundesi te dime se ai ka kenduar prej kure ka qene i vogel por me kaseta ka fillue prej vitit 86 si dhe neper dasma ka kenduar kuptohet ka qene shum i mire i mjeri une i kame 2 kaseta por nuk jane kvalitet se jane tevjetra

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.463
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.425 dediEURO
14.02.2006 15:04 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qy smira thot i mjeri u ikam dy kaseta un se kom asnjo e spo tham mjera une

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 374 374 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shoki Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
14.02.2006 18:42 / Postimi 23. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: E tash te marri vesh bravo tungii kalo mir

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet Vlerėsime Positive / Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.463
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.425 dediEURO
14.02.2006 20:39 / Postimi 24. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: buletin mir po bajshmi me pa kan kojshi na dy kurr spaskemi meu perla hahahahahaha

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 374 374 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: smira smira ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 48
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.425 dediEURO
14.02.2006 21:32 / Postimi 25. nė kėtė Faqe. RE: Qka dini për këngëtarin Bekim Musliu
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: epo idealje mjera ti qe nuk ke pas raste ta njohesh se i mjeri ka 24 kater vite qe ka ndrue jete e ti ndoshta ende nuk i ke 24 vite hahahh ai ka kenduar kengen niset trimi per gurbet sabuha ne pragun e deres saje kur i mbusha 20 vje ee shumme kenke te cilat tashe perseriten nga te tjeret per ne funde pershendetje kaloni mire me dedi24

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek:

Vizitat Sot: 26.246 | Dje: 66.960 | Gjithsej: 154.467.202
Home | Kategoritė | Muzika | LogIn/Regjistrimi
dedi24.com (C) 2005 - 2014, coding, programming & design by dedi4u | * dedi24.com ėshtė Emer e regjistruar tek Kompania e regjistrimit pėr Emra nė Gjermani
Gjitha drejtat janė tė Rezervuara | Kjo Faqe pėrmbanė Scripte tė ndryshme ( PHP | Java | SQL | Flash )
Kontakt - eMail: info@dedi24.com
InfoTel: +49 89 41 61 22 62 (Fiks, What“s Up, Viber, SMS)